Sedlčansko-Slapský pohár-Slapy-Motokros 2018

Západočeský pohár-Merklín- Motokros 2018

Přehled závodů 2018 pdfTermny 01.04.2018.pdf

Stránky dosud navštívilo.

free hit counters

ŠAC 2018 - Pacov

0241 SAC-Pacov

Další závod seriálu ŠAC 2018 se konal v Pacově a opět se určítě zařadí mezi nejlepší závody seriálu. Do Pacova přijelo 288 jezdců a za poměrně přívětivého počasí ( po poledni nám trochu víc zavlažilo) odjeli perfektní závod. Startovalo se z plných roštů a v každé kategorii bylo na co koukat.Ve Veteránech a v třídě Open startovali i jezdci , kteří jsou pravidelnými účastníky MMČR v motokrosu. Početná divácká kulisa , vysoká sportovní úroven , precizně připravená dráha a perfektní organizace za tím se do Pacova jezdilo , jezdí a pevně doufám , jezdit bude. Další závod seriálu se jede 01.09.2018 v Netolicích . Jako každoročně i letos byla součástí zádu soutěž družstev do které se příhlásil rekordní počet 29 týmů.

713-pacovdruzstva

Družstva -stupně vítězů.

Kompletní výsledky najdete na našem webu na známém místě.

report od Evžena

První fotoalbum ............Andrea

Zalány v Sedlčanech 05.07.2018

SAC Sedlcany 023-Olda

Tak Slámíku , takhle dopadne ředitel když nejsou lidi , ale jinak dobrý.

Nejsilnější zastoupení jsme měli v kategorii AMA 250 , celkem pět borců a vedli si velice dobře. Luděk Štolba 5. místo , Milan Jura 6. místo , Jirka Zíb  7. místo , Miloš Pohořský 8.místo a na 17. místě Michal Biben.

SAC Sedlcany 348-jirka

Jirka Zíb st.č. 61  a Miloš Pohořský st.č. 209

SAC Sedlcany 314-Ludek

Luděk Štolba.

V kategorii ČZ 60+ nás reprezentovali Jaroslav Růžička 4. místo a Václav Braun 6. místo

SAC Sedlcany 264-jarda

Jarda Růžička , náš nový člen.

V kategorie Veterán 40 jsme měli trojnásobné zastoupení.Kategorii vyhrál  Milan Mezek , Michal Přibyl byl třetí a Petr Vítek třináctý.

SAC Sedlcany 050-Milan

Milan Mezek.

SAC Sedlcany 069-priba

Michal Přibyl

SAC Sedlcany 354-petr

Petr Vítek

V kategorii Veterán 50 nás reprezentoval Karel Leitermann a skončil na devatenáctém místě.

SAC Zar 333-karel

Karel Leitermann.(Žár)

Naši kamarádi. AMA 450 David Leitermann 22. místo , Veterán 40 Václav Sadílek 17. místo

SAC Sedlcany 1

Sešli jsme se v Sedlčanech ke čtvrtému závodu seriálu ŠAC 2018. Účast byla velice slabá jen 146 jezdců. Závod začal s půl hodinovým spožděním v důsledku dopravní nehody na silnici č.18 mezi Drásovem a Oborami . Jelo se za velkého vedra , teploměr ukazoval 32°C ve stínu. Obdiv patří všem jezdcům a pořadatelům . Obávanou prašnost se tentokráte podařilo držet v patřičných mezích .Závod předčasně ukončila průtrž mračen . Po dlouhé době se podařilo odjet v Sedlčanech závod bez zranění. Příští závod se jede v Pacově.

Kompletní výsledky jsou u nás na známém místě. Obsáhlé fotogalerie a speciální pro ČZ od Dědy " T " najdete ...........zde