ŠAC (2020)

třída:   85
222
Franče Miroslav Bluesmoke KTM 85 SX potvrzený
132
Horák Roman Hulho Motocross Team KTM 85 potvrzený
292
Hrdlička Matěj AMK Nový Jáchymov KTM SX 85 potvrzený
70
Kandl Jakub Štěpánovice KTM SX 85 potvrzený
777
Lepší Václav Skelná Huť KTM SX 85 potvrzený
127
Pecha Lukáš HT Racing Team Kawasaki KX 85 potvrzený
31
Šebesta Euard Chrást nad Sázavou 141 Kawasaki kx 85 potvrzený
27
Vaníček Milan HH racing team Yamaha yz85 potvrzený
66
Veselý Michal Čechtice KTM SX 85 potvrzený
711
Votík David KBS Team/Švihov KTM sx 85 potvrzený
třída:   AMA 125 2T
22
Berdych Petr Bluesmoke KTM SX 125 potvrzený
11
Čipera Petr Štěpánovice Yamaha Yz 125 potvrzený
518
Doudová Petra Retox racing KTM SX 125 potvrzený
317
Gebetsberger Leoni Rakousko/MOTOSPORT CHÝNOV YAMAHA 125 YZ potvrzený
74
Havel Jaroslav Prosport Blatná KTM SX 125 potvrzený
207
Hlávka Josef Extreme Motorsport Racing Kawasaki Kx 125 potvrzený
270
Hora Jan KBS team Unhošť/Skočice KTM SX 125 potvrzený
16
Janouš Václav Těmice 144 Yamaha YZ125 potvrzený
72
Janoušek Jakub VM racing Suzuki rm 125 potvrzený
84
Jelínek Lukáš Motoklub Dolní Dvořiště Yamaha yz 125 potvrzený
205
Jouza Pavel J.S.MX Racing / Velešín KTM SX 125 potvrzený
82
Knoll Aleš Stradonice TM MX 125 potvrzený
38
Kohout Filip Košice u Soběslavě Honda CR 125R potvrzený
20
Kohout Tomáš Retox Racing - Tábor Suzuki RM 125 potvrzený
103
Kotalík Dominik Kamikaze Racing KTM SX 125 potvrzený
315
krejci david mackov KTM SX 125 potvrzený
69
Lepší Pavel Skelná Huť KTM SX 125 potvrzený
30
Liehm František Skršín Yamaha YZ 125 potvrzený
926
Makovec Martin Retox racing/Planá nad Lužnicí KTM SX 125 potvrzený
7
Mašek Jakub Dobrá Voda u Českých Budějovic Honda CR 125 potvrzený
404
Mužík David Motosport Chýnov KTM SX 125 potvrzený
64
Němeček Jiří RE-MX Racing KTM 125 SX 2T potvrzený
29
Novák Petr Motoclub Milevsko Yamaha YZ 125 potvrzený
65
Plachý Patrik Dačice ktm sx 125 potvrzený
92
Polák Pavel Motolive Yamaha YZ 125 potvrzený
217
Procházka Jiří Hořany Honda CR125 potvrzený
181
Řezník Vojtěch Tvrzice 41 KTM sx 125 potvrzený
766
Sivák Matěj Ostrov yamaha yz 125 potvrzený
8
Sládková Nikola Motosport Chýnov/ Chýnov KTM 125 sx potvrzený
123
Šlajs Jan Lučice KTM SX125 potvrzený
159
Sleza David RE-MX Racing Yamaha YZ 125 potvrzený
17
ŠPRINGER MATĚJ DNEŠICE 59 PŘEŠTICE 33401 KTM SX 125 potvrzený
28
Šterl Martin Těmice Yamaha yz125 potvrzený
24
Ubl Michal PAMK Klatovy, Plzeň KTM SX 125 potvrzený
94
Vestfál Pavel Barana Racing/Bezdědovice Yamaha YZ 125 potvrzený
třída:   AMA 450
383
Adamovský Jakub Enduro Tábor Beta RR 300 2T potvrzený
30
Arnold Vladimír Prosport Blatná Yamaha 450 yzf potvrzený
74
Bárta Lukáš Stepx Racing team KAWASAKI KX450F potvrzený
137
Barva Karel České Budějovice Kawasaki kx450F potvrzený
3
Bernášek Michal Uzeničky racing Yamaha yz450f potvrzený
23
Biskup Jan AMS MX TEAM/ČIMELICE Kawasaki KX450F potvrzený
72
Blaško Roman Stříbro KTM 450 xc potvrzený
13
Camrda Martin Soběslav KTM SX-F 450 potvrzený
100
Chalupný Jan MaDr Cross team Strašín Kawasaki KX 250 F potvrzený
60
Chocholoušek Michal RE-MX Racing Honda Crf 450 potvrzený
112
Chromy Tomáš Motosport Chýnov / Kamenný Újezd KTM Sxf 450 potvrzený
202
Dobusch Simon Msc-Kefermarkt/202Crew Yamaha Yzf450 potvrzený
89
Dřízhal Petr Benešov YAMAHA YZ 450 F potvrzený
173
Dušek Daniel Motosport Chýnov / Pacov Kawasaki kx450 F potvrzený
39
Fara Vojtěch Pořín Honda CRF 450 potvrzený
113
Havel Jan Stepx Racing Team Kawasaki 450 KXF potvrzený
148
Hejduk Michal AMS MX TEAM Čimelice/Kluky HUSQVARNA FC 450 potvrzený
800
Hendrych Tomáš Praha 10 Honda CRF 450 potvrzený
17
Hrabák Marek MX-Enduro Park Jinín Suzuki RMZ 450 potvrzený
200
Hrádek Josef Bernartice Husqvarna fe 350 potvrzený
12
Hronek Jan HR Technik KTM Sxf 450 potvrzený
969
Hruška Dominik Chýnov Kawasaki KXF 450 potvrzený
6
Janů Tomáš Retox Racing Husqvarna FC 450 potvrzený
939
Kirpikov Denis Obora Husqvarna TC 250/ TE 300 potvrzený
259
Koutný Jakub AMK Nový Jáchymov Kawasaki Kxf 450 potvrzený
577
Küblbeck David MotoclubMilevsko Yamaha YZ450f potvrzený
227
Kudela Tomáš Předbořice KTM SX-F 350 potvrzený
22
Kvasník Zdeněk Uzeničky racing KTM 350sx-f potvrzený
55
Kylian Luboš Uzeničky racing Yamaha YZ450F potvrzený
31
Leitermann David Nepomuk tm 300 2T potvrzený
65
Mandinec Jaroslav Nalžovské Hory Kawasaki KX450F potvrzený
621
Mareček Ondra MK Jílovice KTM 350 sxf potvrzený
111
Marek Tomáš Praha 4 Suzuki RMZ 450 potvrzený
243
Moravec Martin AMK Nový Jáchymov Honda Crf 450 potvrzený
181
Moravec Tomáš AMK Nový Jáchymov KTM Sxf 450 potvrzený
142
Perník František K.U.S.A Racing team Honda CRF 450 potvrzený
188
PETAK ONDŘEJ Nižbor YAMAHA YZF 450 potvrzený
444
Picha Jan Javorova 409,TrhovyStěpánov KTM Sxf 450 potvrzený
250
Pokorný Michal HR-Technik Honda crf 450 potvrzený
377
Preinfalk Thomas Motosport Chynov Kawasaki KXf450 potvrzený
2
Přibyl Radek Region racing team Suzuki RMZ 450 potvrzený
789
Prokop Michal AMS MX TEAM/ČIMELICE Yamaha Yz 450 F potvrzený
778
Pros Miroslav KAMIKAZE Beta RR 300 2T potvrzený
104
RAŠEK MICHAL KOSOV HONDA CRF 450 potvrzený
14
Roztočil Daniel Kraluv Dvur Yamaha yzf 450 potvrzený
301
Růžička Lukáš AMS mx team Čimelice Husqvarna te 300 potvrzený
439
Šanda Petr Malšice Honda CRF 450 potvrzený
192
Šefrna Tomáš Bohutín, Tisová. Suzuki RM-Z 450 potvrzený
25
Šimák Jakub Dukla Lešany/Votice Ktm sxf 450 potvrzený
135
Špot Karel Motokros klub Březová Honda CRF450R potvrzený
932
Šroubek Tomáš Hořehledy Honda crf 450 potvrzený
371
Suda Lukáš Speed Moto KTM Sxf 450 potvrzený
98
Šuk Jiří Orlik nad Vltavou Steak racing team suzuki rmz 450 potvrzený
881
Švábek Rostislav Motosport Chynov KTM SXF 450 potvrzený
10
Toman Martin MTF RACING TEAM YAMAHA YZ450F potvrzený
11
Uhrin Marek MK Březová/Podluhy Kawasaki Kxf 450 potvrzený
35
Vestfál Lukáš Bezdědovice KTM SX-F 350 potvrzený
193
Vlk Jiří VONT Racing Honda 450 CRF potvrzený
124
Vydra David Prosport Blatná , Blatná Honda CRF 450 potvrzený
88
Zahradník Tomáš HR Technik KTM SXF 350 potvrzený
61
Zíb Jiří AMK Zalány / Pňovice 17 Yamaha YZ450F potvrzený
třída:   AMA 250 | junior
518
Doudová Petra Retox racing KTM SX 125 potvrzený
265
Duchek Lukáš PAMK Klatovy KTM 250 SXF potvrzený
39
Fara Aleš Motosport Chýnov/Dolní Hořice Suzuki RMZ 250 potvrzený
11
Holub Daniel Uzeničky racing Suzuki RMZ 250 potvrzený
16
Janů Martin Husqvarna Promoto Husqvarna TC 125 potvrzený
125
KUCHTA LUBOS SOBEHRDY U BENESOVA KTM SX 125 potvrzený
69
Lepší Pavel Skelná Huť KTM SX 125 potvrzený
72
Novák David AMK SEDLEČKO Honda CR 250 potvrzený
58
Pechač Jakub Občov 36 Honda crf 250r potvrzený
503
Pechinger Patrik M.C Dolní Dvořiště Kawasaki Kxf 250 potvrzený
92
Polák Pavel Motolive Yamaha YZ 125 potvrzený
123
Šlajs Jan Lučice KTM SX125 potvrzený
717
Smolin Ilja Dolni Brezany KTM SX 125 potvrzený
třída:   AMA 250 | Ostatní
994
Atteneder Wolfgang KSC Kefermarkt Husqvarna FC250 potvrzený
220
Baroch Jaroslav Doubrava Honda crf250r potvrzený
593
Berger Rene Motosport Chynov KTM SXF 250 potvrzený
50
Biben Michal Příbram / AMK Zalány Ktm 250 sxf potvrzený
76
Cakl Filip Havlíčkův Brod Yamaha yz250f potvrzený
205
Černý Jan Motosport Chýnov/Hůrecká 316/7 Lišov 37372 Suzuki RM125 potvrzený
100
Chalupný Jan MaDr Cross team Strašín Kawasaki KX 250 F potvrzený
6
Čížek Adam Amk Vyšší Brod /Rožmberk nad Vltavou KTM 250 sxf potvrzený
198
Čížek Vojtěch Amk Vyšší Brod /Rožmberk nad Vltavou KTM 250 sxf potvrzený
86
Drábek Jakub Špona racing team Honda Crf 250 potvrzený
323
Duchek Luboš MOTORSPORT Hoštičky Yamaha 250 yzf potvrzený
20
Ebert Jan AMS MX TEAM ČIMELICE Ktm sx 250 potvrzený
972
Exenschläger David motosport chynov Honda CRF 250 potvrzený
971
Exenschläger Raphael motosport chynov Honda CRF 250 potvrzený
564
Griesl Lukáš MS KLUKY / Bernartice KTM SXF 250 potvrzený
22
Griesl Petr Moto team Březí Yamaha yz 125 potvrzený
96
Gubáni Jakub JG Racing Suzuki Rmz 250 potvrzený
225
Hájek Tadeáš Kolinec KTM SX 250 potvrzený
82
Hála Jakub Beroun-Zdejcina Kawasaki KX250F potvrzený
194
Häringer Daniel Zalužany 171 KTM Sxf 250 potvrzený
494
Haslinger Daniel motosport chynov Honda CRF 250 potvrzený
274
Havel Jaroslav Prosport Blatná KTM SX 125 potvrzený
36
Hlaváč Miroslav V.L.M racing team Kawasaki KX250F potvrzený
917
Janoušek Tomáš Sahu team/ Nepomuk Kawasaki kx250f potvrzený
8
Jelínek Lukáš Retox Racing/ Planá nad Lužnicí Husqvarna FC 250 potvrzený
691
Kadlec Miroslav Retox racing Želeč u Tábora KTM sx 250 (2t) potvrzený
172
Kantor Marek Hosín /Dobřejovice 86 Suzuki Rmz 250 potvrzený
296
Kapr Štěpán Blatná Kawasaki KX 250 F potvrzený
939
Kirpikov Denis Obora Husqvarna TC 250/ TE 300 potvrzený
37
Klečková Nikola EXTREME MOTORSPORT/Kaplice KTM 250 SX-F potvrzený
35
Klimeš Roman HR-Technik Krtci Chvalšiny Honda CRF 250 potvrzený
99
Kocourek Rostislav Zliv Kawasaki KX250F potvrzený
38
Kohout Filip Košice u Soběslavě Honda CR 125R potvrzený
200
Kohout Tomáš Retox Racing - Tábor Suzuki RM 125 potvrzený
49
Lávička Roman Lipí Kawasaki 250 KXF potvrzený
33
Likler Jan Motosport Chýnov, Dolní Dvořiště čz 380 , kx 250 f potvrzený
91
Litt Jan Kaplice - Extreme motorsport Kawasaki kx 250 f potvrzený
81
Lorenc Adam Klatovy-Luby Honda CRF 250 R potvrzený
53
Majer Miloslav Voltuš Honda CR250 potvrzený
10
Majer Vratislav Radošovice YAMAHA YZ 125 potvrzený
926
Makovec Martin Retox racing/Planá nad Lužnicí KTM SX 125 potvrzený
5
Marousek Arnošt Extreme Motorsport Racing Suzuki RMZ 250 potvrzený
275
Matějka Ladislav Bv Racing Husqvarna FC 250 potvrzený
4
Mayrhofer Raphael ECC Schönau KTM SXF 250 potvrzený
26
Müller David MM motors CB/Vodňany Kawasaki KX250F potvrzený
21
Pánek Jan Retox Racing/Želeč u Tábora Ktm sx 250 potvrzený
15
Papež Petr Retox Racing YAMAHA Yzf 250 potvrzený
209
Pohořský Miloš AMK Zalány/ Oudamoto Kawasaki kx 250 f potvrzený
217
Procházka Jiří Hořany Honda CR125 potvrzený
193
Račák Milan Heřmaň Honda crf 250 potvrzený
104
RAŠEK MICHAL KOSOV HONDA CRF 250 potvrzený
64
Říha Jan Uzeničky racing / Mirovice Honda cr 250 potvrzený
115
Schaffelhofer Michal Stepx racing team KTM sxf 250 potvrzený
227
Schaffelhofer Pavel Plav Yamaha YZ 250F potvrzený
496
Scheuringer Manuel motosport chynov Suzuki RMZ 250 potvrzený
44
Sedláček Pavel Barana Racing Yamaha yz 250 potvrzený
62
Šimánek Marek RE-MX Racing Honda CRF250R potvrzený
23
Šimek Petr Záboří KTM SX-F 250 potvrzený
318
špaček pavel Stub Motocross Kawasaki KX250F potvrzený
497
Starzengruber Daniel motosport chynov KTM SXF 250 potvrzený
9
Štolba Luděk AMK Zalány. Příbram Kawasaki KXF 250 potvrzený
25
Stölnberger Alexander ECC Schönau Husqvarna FC 250 potvrzený
147
Suk Jakub Motosport Chynov / Koneprusy Kawasaki Kx 250f potvrzený
203
Sviták Lukáš V.L.M Racing Team Kawasaki Kx250f potvrzený
903
Trávníček Jindřich EXTREME MOTORSPORT/Kaplice KTM 250 sx-f potvrzený
134
Troják Petr JG Racing Kawasaki kxf 250 potvrzený
54
Urban Jiří Prosport Blatná Honda CRF 250 potvrzený
1
Valovič Luděk Dubičné Suzuki rmz 250 potvrzený
423
Vaněk Josef Motoklub dolní Dvořiště Suzuki rmz 250 potvrzený
66
Vestfál Pavel Barana Racing/Bezdědovice Yamaha YZ 125 potvrzený
94
Viktora Kamil Nepomuk yamaha yz 250 potvrzený
109
Wagner Richard K. U. S. A racing team Kawasaki Kx-f 250 potvrzený
třída:   Open
14
BUREŠ Miroslav Mifamoto/Lety Suzuki RMZ 450 potvrzený
101
Chalupný Vlastimil Moto Team EXCEL racing Honda Crf 450 potvrzený
60
Chocholoušek Michal RE-MX Racing Honda Crf 450 potvrzený
112
Chromý Jan Motosport Chýnov -Kamenný Újezd Honda crf 450 potvrzený
202
Dobusch Simon Msc-Kefermarkt/202Crew Yamaha Yzf450 potvrzený
85
Dušek Adam JD Gunnex Ktm Racing Team KTM SXF 350 potvrzený
333
Dvorak Martin Midland oil Kawasaki Kxf 450 potvrzený
880
Häringer Martin Zalužany KTM 450 sx-f potvrzený
206
Heřman Milan Moto Team EXCEL racing Honda Crf 450 potvrzený
33
Holub Martin Uzeničky racing Yamaha YZ 250 potvrzený
69
Hradský Vlastimil Č. Budějovice Yamaha YZ 250 2t potvrzený
169
Kadlec Miroslav Retox racing Želeč u Tábora KTM sx 250 (2t) potvrzený
200
Kohout Tomáš Retox Racing - Tábor Suzuki RM 125 potvrzený
491
Kölbl Petr AMK Pacov Honda CRF 450 potvrzený
370
Krejčí Ondřej Motosport Chýnov /Chotoviny KTM sxf 350 potvrzený
621
Mareček Ondra MK Jílovice KTM 350 sxf potvrzený
74
Mezek Milan Pneuservis Mezek Suzuki RMZ450 potvrzený
212
Mikas Ladislav MM Motors C.B Honda 450 CRF potvrzený
404
Mužík Vladislav Motosport Chýnov KTM Sxf 450 potvrzený
919
Nejedlý Jaroslav HR Technik Suzuki RMZ 450 potvrzený
811
Poláček Jan Motosport Chýnov Kawasaki KX450 potvrzený
377
Preinfalk Thomas Motosport Chynov Kawasaki KXf450 potvrzený
34
Řezníček Václav 34 mxshop /Meclov Yamaha Yz450f potvrzený
37
Roziňák Jan Motosport Chýnov / Srbsko HONDA CRF 250 potvrzený
38
Šašek Stanislav Mirošov KTM Sxf 450 potvrzený
120
Sláma Milan MS KLUKY KTM sxf 450 potvrzený
49
Šrom Viktor HR Technik MX TEAM KTM 450 SX-F potvrzený
801
Štěpka Jakub Stepx racing team KTM SXF 350 potvrzený
227
Stieber Petr KRT Honda crf450 potvrzený
128
Straka Adolf Motosport Chýnov Yamaha Yzf 450 potvrzený
81
Strnad Jaroslav IDS stavby KTM 250 SXF potvrzený
111
svoboda zdeněk motosport chýnov/Křivsoudov HONDA CR 250 potvrzený
72
Úlehla Michal MM motors - Renvolt - Bohemiastone Kawasaki Kxf 450 potvrzený
62
Zeman Dušan Kamenice nad Lipou YAMAHA YZ 450F potvrzený
třída:   MX2
994
Atteneder Wolfgang KSC Kefermarkt Husqvarna FC250 potvrzený
12
Brejcha Pavel HH Racing Team z.s. / Hrádek u Sušice 225 Kawasaki KX250F potvrzený
95
Doubek Pavel Kamikaze Racing Kawasaki KX250F potvrzený
61
Dubský Petr Kvasejovice Kawasaki 250 KXF potvrzený
196
Gubáni Jakub JG Racing Suzuki Rmz 250 potvrzený
561
Hejpetr Miroslav MM Motors Renvolt Bohemiastone / Olešník Kawasaki KX250F potvrzený
16
Janů Martin Husqvarna Promoto Husqvarna TC 125 potvrzený
8
Jelínek Lukáš Retox Racing/ Planá nad Lužnicí Husqvarna FC 250 potvrzený
18
Jura Milan Láz Ktm 250 sxf potvrzený
77
Kalný Jaroslav Moto Team EXCEL racing KTM SX 125 potvrzený
172
Kantor Marek Hosín /Dobřejovice 86 Suzuki Rmz 250 potvrzený
122
Klimeš David Hr-technik KTM Sxf 250 potvrzený
35
Klimeš Roman HR-Technik Krtci Chvalšiny Honda CRF 250 potvrzený
125
KUCHTA LUBOS SOBEHRDY U BENESOVA KTM SX 125 potvrzený
511
Laně Dominik RH Nýrsko / Nýrsko Yamaha yz125 potvrzený
10
Macura Jiří K.U.S.A. Racing Team KTM SX 250 potvrzený
43
Matásek Libor MSK Netolice Yamaha yzf 250 potvrzený
4
Mayrhofer Raphael ECC Schönau KTM SXF 250 potvrzený
21
Pánek Jan Retox Racing/Želeč u Tábora Ktm sx 250 potvrzený
503
Pechinger Patrik M.C Dolní Dvořiště Kawasaki Kxf 250 potvrzený
41
Podroužek Filip Pyšely Yamaha yzf 250 potvrzený
209
Pohořský Miloš AMK Zalány/ Oudamoto Kawasaki kx 250 f potvrzený
25
Stölnberger Alexander ECC Schönau Husqvarna FC 250 potvrzený
81
Strnad Jaroslav IDS stavby KTM 250 SXF potvrzený
147
Suk Jakub Motosport Chynov / Koneprusy Kawasaki Kx 250f potvrzený
134
Troják Petr JG Racing Kawasaki kxf 250 potvrzený
24
Ubl Michal PAMK Klatovy, Plzeň KTM SX 125 potvrzený
třída:   ČZ | do 49 let
100
Dlouhý Jakub Motokros Team Týn nad Vltavou ČZ 250 potvrzený
1
Dlouhý Radek Motokros Team Týn nad Vltavou Honda 250 TWIN potvrzený
57
Duchek Luboš Motosportklub Hoštičky čz250/513 potvrzený
709
Ernest Martin MX-Komárov ČZ 380 potvrzený
48
Ernest Martin MX-Komárov ČZ 380 potvrzený
53
Ernest Michal MX-Komárov ČZ 250 potvrzený
369
Fencl Tomáš Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
18
Gorgl Tomaš Finedirec motokros CZ 380/981 potvrzený
173
Havelka Milan Planá nad Lužnicí čz 380 potvrzený
23
Havelka Milan AMK Zalány / Zalány ČZ 250 potvrzený
93
Hrdina Ondra Finedirect motokros CZ 250/513 potvrzený
12
Hronek Jan HR Technik čz 400 potvrzený
5
Kasík Miroslav Hrachov ČZ 380 potvrzený
9
Kolesa Jan Bavorov Bikers ČZ 250/513 potvrzený
130
Komrska Luboš Dukla Zadní Zborovice ČZ 380/514 potvrzený
33
Likler Jan Motosport Chýnov, Dolní Dvořiště čz 380 , kx 250 f potvrzený
2
Machalicky Pavel Jm-moto Zehusice Cz380-514 potvrzený
89
Marek Pavel Bavorov Bikers ČZ 250/513 potvrzený
144
Plecitý Petr Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
63
Pražák Jiří Zářecká Lhota ČZ 125 /519 potvrzený
72
Pražák Martin Zářecká Lhota ČZ 125/519 potvrzený
701
Šíp Jan 5M Fuchs Racing Team / České Budějovice ČZ 250/513 potvrzený
26
Šíp jun. Josef 5M Fuchs Racing Team / Radenín ČZ 250/513 potvrzený
171
Valtr Vladimír Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
45
Vaněk Josef Motoklub dolní Dvořiště ČZ 380/514 potvrzený
25
Zdeněk Václav Tužice ČZ 125/516 potvrzený
třída:   ČZ | 50+
55
benda Jaroslav Třemzet Třemošná ĆZ 360 potvrzený
34
Brettl Milan Amk Zalány KTM Sxf 450 / ČZ 380 potvrzený
65
Brettl roman nepomuk čz - suzuki 250 Twin potvrzený
71
Cakl Roman Havlíčkův Brod Suzuki RM400 TWIN potvrzený
80
Fyrbach Petr Č. Budějovice čz 380 / Honda CR 250R potvrzený
125
Hlubocký Josef HR Technik Ceske Budejovice CZ 250 potvrzený
24
Hrabák Pavel Horní Bříza ČZ 380 potvrzený
37
Knedlík Miroslav KOPIDLO ČZ 380 potvrzený
11
Kolesa Ivan Bavorov ČZ 250/513 potvrzený
69
Levička zbyněk Speed Lem Domažlice Team Czech Lions Rotax 560 potvrzený
113
Piskáček Martin Finedirect Motocros CZ 380 potvrzený
59
Rota Zdeněk Třemzet Třemošná ČZ 380 potvrzený
22
Šíp sen. Josef 5M Fuchs Racing Team / Radenín ČZ 380/514 potvrzený
50
Vadlejch Zdeněk HM Beton Doubravice ČZ 380 potvrzený
třída:   ČZ | 60+
122
Antony Josef AMK Horšovský Týn Jawa Rotax 500 potvrzený
14
Bártík Josef AMK ZAlány / Rožmitál ČZ 250 potvrzený
28
Bartl Petr DOKSANY ČZ 125 519 potvrzený
10
Bezdíček František Motocrossclassic team Holice čz 250 potvrzený
16
Blaško Pavel Bezdružice čz 250 , Honda 450 CRF potvrzený
21
Braun Václav Zalány ČZ 250 potvrzený
13
Cmunt Václav Trhové Sviny ČZ 380 potvrzený
32
Hájek Miroslav Tmaň 149 cz 380 potvrzený
38
Holub Miloslav Hromnice 131 33004 Jawa 600 potvrzený
711
Keseg Jiří Tlučná ČZ 380 potvrzený
7
Kolesa Jan Bavorov ČZ 250/513 potvrzený
111
Kostěnec Vladimir Cehnice 102 KTM 250 Twin potvrzený
66
Kostěnec Vladimir Cehnice 102 čz 250 potvrzený
31
Kozák Karel AVZO Merklín/Nýřany ČZ 380 potvrzený
4
Laciný Pavel Praha-Kbely CZ - 250 potvrzený
128
Přívozík Jan Lom u Tábora 18 cz 380 potvrzený
30
Růžička Jaroslav Amk zalany paseky Cz 380 potvrzený
191
Skok Jan Hyskov ČZ 380 potvrzený
19
stehlik antonin příbram čz 380 potvrzený
68
Tulka Vladimír Praha Cz 380 potvrzený
51
Vosecký Vlastimil Kostelec nČ lesy čz 380 potvrzený
třída:   Veterán 40+
461
Beneda Radek Pocinovice Kawasaki kx450 f potvrzený
71
Blažek Jiří AMK-Zalány / Rožmitál p. T. Kawasaki kxf250 potvrzený
173
Černovský Jaroslav JP 4 race Beta 350 potvrzený
29
Chán Martin Jesenice u Sedlčan Kawasaki SX 250 potvrzený
1
Dlouhý Radek Motokros Team Týn nad Vltavou Yamaha 465/1980 potvrzený
108
Douda Josef Retox racing Kawasaki KX250F potvrzený
4
Fára Jiří RM-MX Racing team Sedlec-Prčice KTM Sxf 450 potvrzený
330
Fogl Petr SPEED MOTO Soběslav 515 KTM Sxf 450 potvrzený
213
Fošum Zdeněk Motosport Chýnov,České Budějovice Yamaha 250 YZF potvrzený
26
Hejhal Richard Sedlec-Prčice Suzuki RMZ 450 potvrzený
312
Holub Jan j.s. racing Yamaha Yzf 450 potvrzený
270
Hora Jan Skočice KTM SX 125 potvrzený
118
Hradský Ladislav MX Hruška Bartochov Yamaha YZ 250 potvrzený
69
Hradský Vlastimil Č. Budějovice Yamaha YZ 250 2t potvrzený
211
Hroníček Michal Motosport Chýnov HONDA CRF 450R potvrzený
323
Jílek Roman Stepx racing team Kawasaki KX450F potvrzený
91
JIŘÍK Josef RH Nýrsko /Nýrsko HONDA CRF 450 potvrzený
117
Kohout Lukáš Košice u Soběslavě Beta RR 300 2T potvrzený
114
Kopecký Pavel Trhový Štěpánov Husqvarna FC 350 potvrzený
103
Kotalík Miroslav Kamikaze Racing KTM SXF 350 potvrzený
12
Laně Zdeněk RH Nýrsko , Chodská 403 , kawasaki kx 250 potvrzený
317
Machalický Jiří FAJN Pérování , Kutná Hora Suzuki RMZ 450 potvrzený
74
Mezek Milan Pneuservis Mezek Suzuki RMZ450 potvrzený
212
Mikas Ladislav MM Motors C.B Honda 450 CRF potvrzený
404
Mužík Vladislav Motosport Chýnov KTM Sxf 450 potvrzený
919
Nejedlý Jaroslav HR Technik Suzuki RMZ 450 potvrzený
511
Nekola Vlastimil AMS MX TEAM Čimelice YAMAHA YZ 250 potvrzený
313
Němec Martin MK Jílovice Honda 450 CRF potvrzený
124
Němec Petr MK JÍLOVICE SUZUKI 450 RMZ potvrzený
963
Norek Patrik AMK Pacov YAMAHA YZF 450 potvrzený
73
Novák David AMK Sedlečko Motocross Racing Team Honda crf 450 potvrzený
122
Novotný Radek Motosport Chýnov / Turovec 89 Honda CRf 250 potvrzený
36
Pechač Karel Občov 36 Suzuki rmz 450 potvrzený
178
Podskalský Václav Domažlice Suzuki RMZ 450 potvrzený
100
Pomahač Jarda PMF racing Yamaha yz250 potvrzený
55
přibyl michal amk zalány Yamaha YZ250F potvrzený
202
Řezník Pavel Tvrzice Ktm sxf 250 potvrzený
2
Sajtl Zdenek Vodňany SUZUKI RMZ 250 potvrzený
120
Sláma Milan MS KLUKY KTM sxf 450 potvrzený
41
Souček Ladislav Beroun kawasaki KX250F potvrzený
381
Šourek Miloslav Nezvěstice Kawasaki KX450F potvrzený
227
Stieber Petr KRT Honda crf450 potvrzený
128
Straka Adolf Motosport Chýnov Yamaha Yzf 450 potvrzený
760
Strnad Michal RH Nýrsko Zelená Lhota 24 KX 250 2t potvrzený
746
Švec Alois AMS MX TEAM ČIMELICE / Čimelice KTM Sxf 450 potvrzený
99
Sviták Marcel Kamenice nad Lipou Honda 450 crf potvrzený
271
Sýbek Ladislav HULHO KTM Sxf 450 potvrzený
27
Vaníček Milan HH racing team Yamaha yz450 potvrzený
109
Veselý Pavel Milín Honda CRF 450R potvrzený
66
Veselý Tomáš Čechtice KTM SXF 450 potvrzený
39
Vítek Pavel AMK Zalány, Vysoká Pec 117 Bohutín Yamaha YZ 450 F potvrzený
772
Vítek Petr AMK ZALÁNY/PŘÍBRAM BETA 390 4T potvrzený
722
Voříšek Jan AMK Zalány / Rožmitál p. Tř YAMAHA YZ450F potvrzený
158
Vostoupal Petr Jp 4 race KTM Sxf 450 potvrzený
126
Votík David KBS Team Hodnda CRF 250 potvrzený
62
Zeman Dušan Kamenice nad Lipou YAMAHA YZ 450F potvrzený
8
Zíka Jiří JK motoklub /Pisek Yamaha Yz 250 2t potvrzený
třída:   Veterán 50+
174
Bláha Václav MarBob team Kawasaki kxf250 potvrzený
254
Brettl Milan Amk Zalány KTM Sxf 450 / ČZ 380 potvrzený
10
Brožík Václav Příkosice SUZUKI RMZ 250 potvrzený
7
Buchar Jaroslav AMK Zalany Kawasaki Kxf 450 potvrzený
9
Černý Radek Hůrecká 316/7 Lišov 37372 Suzuki RM 250 potvrzený
371
Chocholoušek Jiří Autokava MX Zberaz Honda CRF 450 potvrzený
151
Chvojka Petr Zdice Honda 450 CRF potvrzený
34
Čichovský Karel Čerčany Honda CRF 450 potvrzený
167
Čížek Jaromír AMK Vyšší Brod/ Vyšší Brod KTM 250 sxF potvrzený
165
Čuban Petr AEC Říčany Kawasaki KX 250 2T potvrzený
272
Drda Milan Soběslav Suzuki 450 RMZ potvrzený
5
Dvořák Jaroslav Benešov Ktm 250sx potvrzený
38
Fara Jaroslav Pořín Honda CRF 250 potvrzený
80
Fyrbach Petr Č. Budějovice čz 380 / Honda CR 250R potvrzený
206
Heřman Milan Moto Team EXCEL racing Honda Crf 450 potvrzený
28
Hlava Miroslav Akant team Kawasaki Kxf 450 potvrzený
107
Hőfler Miroslav Blue Smíme. Vstiš 34.Dobřany TM 300 2t potvrzený
661
Janoušek Petr Kralupy Honda 450crf potvrzený
110
Jaroš Martin MVJRacing Susuki RMZ 450 potvrzený
276
Jouza Pavel J.S.MX Racing / Velešín KTM Sxf 450 potvrzený
780
Karbulka Tomáš Újezd nad Lesy /P9 Yamaha YZ450F potvrzený
67
Knoll Aleš Stradonice Husqvarna 350 fe potvrzený
49
Kölbl Petr AMK Pacov Honda CRF 450 potvrzený
32
Košan Roman mx Vstíš Vstiš 163 Suzuki 250 RMZ potvrzený
966
Krejčí Jarda Motosport Chýnov/Chotoviny KTM SXF 350 potvrzený
231
Leitermann Karel AMK Zalány / Zalány KTM SXF 350 potvrzený
63
Lukeš Milan AMK Votice Yamaha Yzf 450 potvrzený
96
Martinec Roman Písek Ktm SX 300 potvrzený
818
Němec Drahoslav MK Jílovice Suzuki rmz 450 potvrzený
373
Pekař Karel Štěpánovice Husqvarna FC350 potvrzený
56
Polák Pavel Motolive Yamaha YZ 450 potvrzený
89
Port Tomas Mifamoto Yamaha Yzf 450 potvrzený
70
Potužák Vladimír Blue Smoke Husqvarna FC 450 potvrzený
134
Špot Karel motokros Březová honda crf 450 r potvrzený
17
Špringer Luboš DNEŠICE 59 PŘEŠTICE 33401 Kawasaki Kxf 250 potvrzený
6
Strach Jiří S.K.L. Lištice Honda 450 CRF potvrzený
372
Suda Jaroslav Klenovice 102 KTM Sxf 450 potvrzený
23
Suda Václav MS KLUKY HONDA CRF 450 potvrzený
111
svoboda zdeněk motosport chýnov/Křivsoudov HONDA CR 250 potvrzený
57
Veselý Zdeněk Chmelná KTM SXF 450 potvrzený
42
Vondrů Jan Pelhřimov Husgvarna FC 350 potvrzený
314
Votruba Jiří České Budějovice Kawasaki Kxf 450 potvrzený
185
Vrátný Robert Svaté Pole u Dobříše Yamaha YZ450f potvrzený
třída:   Veterán 60+
24
Blaško Pavel Bezdružice čz 250 , Honda 450 CRF potvrzený
3
BUREŠ Miroslav Mifamoto/Lety Suzuki RMZ 450 potvrzený
112
Chromý Jan Motosport Chýnov -Kamenný Újezd Honda crf 450 potvrzený
44
Gubani Jiří Motoklub dolní dvořiště Suzuki rmz 250 potvrzený
47
Hendrych Luboš Praha KTM 450 SX-F potvrzený
155
Hostička Jiří MK Netolice Včelná KTM SXF 450 potvrzený
21
Kocourek Ladislav Zliv KTM 350 sxf potvrzený
331
Kozák Karel AVZO Merklín/Nýřany Honda CRF 250 potvrzený
31
Leitermann Miroslav Nepomuk tm 300 2T potvrzený
162
Ondráček Karel HUMPOLEC Husgvarna FC 450 potvrzený
201
PETAK IVAN MIFAMOTO LETY SUZUKI RM-Z 450 potvrzený
251
Pokorný Zdeněk Ados-Buksa -Ledenice KTM Sxf 450 potvrzený
37
Roziňák Jan Motosport Chýnov / Srbsko HONDA CRF 250 potvrzený
139
Růžička Jaroslav Amk zalany paseky Ktm 125 sx potvrzený
16
Šimek Miloš Mirošovice Honda 450 CRF potvrzený
83
Svoboda Gustav Bavorovice 70 KTM 250 SXF potvrzený
203
VOLF Otta Mifamoto KTM Sxf 450 potvrzený
60
Zdeněk Kolář AMK Votice Yamaha Yzf 450 potvrzený
1971 ....... 2019 ....... 2020 © amkzalany.cz
webdesign | websystem | KAO.cz