ŠAC (2022)

on-line registrace byla ukončena 21. 03. 2022
třída:   AMA 250 Junior
74
Balík Jakub Mladá Vožice Kawasaki kx 250 f potvrzený
410
Bartoš Tomáš Nová Bystřice Yamaha yz250f potvrzený
57
Braun Tomáš Hradešice Suzuki RM-Z 250 potvrzený
76
Cakl Filip Havlíčkův Brod KTM 250 SX-F potvrzený
217
Černá Klára REGION RACING s.r.o / Velká Losenice Husqvarna FC 250 potvrzený
15
Chalupský Dominik Truskovice KTM Sxf 250 potvrzený
198
Čížek Vojtěch AMK Vyšší Brod KTM 250 sxf potvrzený
12
Doležal Matěj AMK Bělčice Gas Gas mc 250f potvrzený
99
Doubek Petr Kamikaze Racing KX250F potvrzený
518
Doudová Petra SMS Jižní Čechy KTM 250 SX-F potvrzený
152
Drozda Filip VRVYZE RACING Yamaha YZ 250 potvrzený
39
Fara Aleš Motosport Chýnov/Dolní Hořice KTM SX 250 potvrzený
183
Fuk Vít REGION RACING s.r.o / Kamenice nad Lipou Honda CRF250R potvrzený
63
Fulín Jiří NBH crew Yamaha YZF 250 potvrzený
116
Haberecker Bernhard MX-Lembach Yamaha yz250f potvrzený
862
Helus Oldřich České Budějovice Suzuki RM-Z 250 potvrzený
11
Holub Daniel Uzeničky racing Suzuki RM-Z 250 potvrzený
55
Hudeček Jakub Pechmal TM KTM SXF 250 potvrzený
517
Janoušek Jakub VOLYNĚ MOTORS racing Honda Crf 250 potvrzený
215
Jouza Pavel J.S.MX Racing Velešín KTM sx 250 potvrzený
124
Kahudová Nicola MSK Netolice KTM 250 sxf potvrzený
1
Kocurek Jakub České Budějovice Honda CFR 250 potvrzený
188
Kolář Filip HR Technik Yamaha YZF 250 potvrzený
103
Kotalík Dominik Kamikaze Racing KTM SX 125 potvrzený
50
Králíček Martin Vrvyze Racing Kawasaki KX 250 F potvrzený
616
Lebdušková Tereza Friends Forever Racing Team Husqvarna FC 250 potvrzený
77
Lepší Václav Skelná Huť KTM 125 SX potvrzený
30
Liehm František Skršín Kawasaki KX 250 F potvrzený
117
Lipavský Tomáš RAGION RACING s.r.o KTM SXF250 potvrzený
122
Mráz Vladimír NBH crew Ktm 250 sx-f potvrzený
367
Neissl Justus Motorsport chynov Honda crf 250 potvrzený
72
Novák David Amk Sedlčko Honda CR 250 potvrzený
29
Novák Petr Kamikaze Racing Yamaha YZF 250 potvrzený
185
Novotný Jakub vrvyze cross Kawasaki kx-f250 potvrzený
394
Pechač Jakub Občov 36 Honda crf 250r potvrzený
209
Pohořský Miloš AMK Zalány/ HABAS racing Kawasaki kx 250 f potvrzený
92
Polák Pavel Motolive / Profidriving Yamaha YZ250F potvrzený
261
Pudivítr Miroslav MP-stav racing Suzuki rmz250 potvrzený
31
Šebesta Euard Chrást nad Sázavou 141 yamaha yz125 potvrzený
19
Sichrovská Aneta Vitanovice KTM sx-f 250 potvrzený
81
Sládková Nikola Motosport Chýnov/ Chýnov KTM 250 sx-f potvrzený
225
Stölnberger Alexander ECC SCHÖNAU HUSQVARNA FC 250 potvrzený
88
Šustr Robert Hracholusky Kawasaki KXF 250 potvrzený
205
Švehla David vrvyzecross Honda CRF 250 potvrzený
211
Tůma Vojtěch Vráto 46 Honda CRF250R potvrzený
166
Veselý Michal Čechtice KTM SX125 potvrzený
66
Viktora Vilém AMK Bělčice honda crf250r potvrzený
339
Vítek Pavel AMK Zalány, Bohutín Yamaha YZF 250 potvrzený
třída:   65 ccm
14
Andrlík Václav Blovice 174 KTM 65 ccm potvrzený
121
Krhoun Štěpán AMK Bělčice Husqvarna TC 65 potvrzený
5
Kuklík Vít AMK BĚLČICE ktm 65 SX potvrzený
737
MILOTA Jan Motosport Chýnov v AČR / Blovice Yamaha YZ 65 potvrzený
177
Pešková Jituška Sedlčany Zberazská 558 264 01 KTM 65 sx potvrzený
314
Petrousek Jan Hůry ktm 65 SX potvrzený
19
Šilhavy Ondrej V.O.Š.Racing Blatná Yamaha potvrzený
24
Ubl Daniel Lesanka 427/38 KTM 65 SX potvrzený
27
Vaníček Matyjáš HH racing team Yamaha yz65 potvrzený
38
Vašíček David Strunkovice nad Blanicí KTM SX 65 potvrzený
třída:   85 ccm
22
Bílý Adam AB Chocenice Ktm 85sx potvrzený
111
Černý Jiří AMK Zalány/Zalány 111 Husqvarna 85 potvrzený
225
Cirok Daniel AMK v AČR Kaplice KTM 85 SX potvrzený
265
Fišer Nicolas Dr.K Racing Team Ktm 85sx potvrzený
330
Fogl Śimon SPEED MOTO Soběslav 515 KTM 85SX potvrzený
10
Hruška Adam Motosport Chýnov , Pyšely Pod Zahrady 288 GAS GAS MC 85 potvrzený
98
Husák Honza mototeam Jesenice Kawasaki kx 85 potvrzený
117
Kaiseršot Martin AMK v AČR Kaplice Honda 85 potvrzený
290
Kandl Jakub Štěpánovice KTM SX 85 potvrzený
520
Laštovička Matěj Štětkovice KTM 85 SX potvrzený
381
Maštalíř Roman AMK Bělčice Kawasaki kx 85 potvrzený
82
Němečková Kateřina Vranovice Yamaha yz80 potvrzený
33
Novotný Matyáš FMX Junior Academy of Petr Pilat KTM SX85 potvrzený
4
Vaněk Matěj PP Racing Husqvarna TC 85 potvrzený
23
Vavruška Miroslav VM Racing Chelčice 121 Ktm SX 85 potvrzený
47
Vítek Vilém Motosport Chýnov / Soběslav KTM SX85 potvrzený
188
Vojíř František Rožmitál pod Třemšínem Ktm sx 85 potvrzený
20
Voňavka Alex Dr.K Racing Team KTM 85sx potvrzený
třída:   AMA 125 2T
111
Beran František 4 Cross Racing Ktm 125 sx potvrzený
421
Brožka Matyáš Písecká Smoleč Ktm sx 125 potvrzený
11
Čipera Petr Štěpánovice Yamaha Yz 125 potvrzený
941
Denk Jakub Štěpánovice KTM sx 125 potvrzený
307
Doucha Štěpán MotosportChýnov Ktm sx125 potvrzený
511
Drozda Jakub VRVYZE RACING YAMAHA YZ 125 potvrzený
222
Franče Miroslav Bluesmoke KTM 125 SX potvrzený
664
Gabriel Alexander Msc Julbach Ktm SX 125 potvrzený
22
Griesl Petr MOTO TEAM BŘEZÍ YAMAHA YZ 125 potvrzený
102
Hlavenka Štěpán JH Racing Sušice KTM 125 SX potvrzený
270
Hora Jan KBS team Unhošť KTM 125sx potvrzený
132
Horák Roman MX Horák TEAM Planá KTM SX 125 potvrzený
42
Hošek Jan Březová 67 Yamaha yz125 potvrzený
292
Hrdlička Matěj AMK Nový Jáchymov KTM SX 125 potvrzený
55
Hudeček Jakub Pechmal TM Husqvarna TC 125 potvrzený
84
Jelínek Lukáš AMK Kaplice / Dolní Dvořiště Yamaha yz 125 potvrzený
116
Kachlik Vit Motokrosova skola / Olbramovice KTM 125 SX potvrzený
38
Kohout Filip Košice u Soběslavě Honda CR 125 R potvrzený
103
Kotalík Dominik Kamikaze Racing KTM SX 125 potvrzený
315
Krejčí David Mackov ktm 125 potvrzený
63
Kšána Kryštof SXS Slapy KTM125 Sx potvrzený
23
KUKLÍK TOMÁŠ AMK BĚLČICE SUZUKI RM 125 potvrzený
231
Leitermannová Zuzana AMK Zalány/Zalány KTM 125 SX potvrzený
77
Lepší Václav Skelná Huť KTM 125 SX potvrzený
112
Loučej Adam Světice GasGas mc 125 potvrzený
41
Macho Dominik Pyramid Factory Racing Team/Ločenice Ktm SX 125 potvrzený
252
Mayah Pepa Horšovský Týn Ktm sx125 potvrzený
7
Nešvera Ondřej MP-stav racing Yamaha yz 125 potvrzený
380
Pečenka Marek TEAMMOTOKROSOVÁŠKOLA CZ KTM SX 125 potvrzený
93
Polák Tomáš AMK Zalány/ Vysoká Pec 21 KTM 125 SX potvrzený
181
Řezník Vojtěch Pyramid Factory Racing Team / Tvrzice Husqvarna TC 125 potvrzený
73
Rouče Michal Poříčí KTM SX 125 potvrzený
811
Růžička David Neumětely Suzuki rm 125 potvrzený
419
Schořovská Martina AMK Bělčice KTM sx 125 potvrzený
31
Šebesta Euard Chrást nad Sázavou 141 yamaha yz125 potvrzený
3
Sedláček Pavel Barana Racing Honda cr 125/Honda cr 250 potvrzený
766
Sivák Matěj vrvyze cross Yamaha YZ 125 potvrzený
17
ŠPRINGER MATĚJ DNEŠICE 59 PŘEŠTICE 33401 KTM SX 125 potvrzený
756
Štampach Matěj -/ Janovice nad Úhlavou, Veselí 19 Yamaha YZ 125 potvrzený
27
Vaníček Milan HH racing team Yamaha yz125 potvrzený
66
Veselý Michal Čechtice KTM SX125 potvrzený
94
Vestfál Pavel Barana Racing Yamaha YZ 125 potvrzený
28
Větrovský Adam ApD Team Radomyšl KTM SX 125 potvrzený
723
Vítek Václav Motosport Chýnov / Soběslav Yamaha YZ125 potvrzený
75
Vojtěch Matěj Motokrosova skola/ Roztoky u Prahy KTM 125ccm potvrzený
711
Votík David KBS Team Husqvarna TC 125 potvrzený
37
Vrána Vojtěch AMK Bělčice Yamaha YZ 125 potvrzený
třída:   AMA 450
57
Adamovský Jakub KAVO racing Beta Enduro team Beta RR 350 Racing potvrzený
30
Arnold Vladimír Prosport Blatná Yamaha yzf 450 potvrzený
220
Baroch Jaroslav Doubrava Honda crf450r potvrzený
74
Bárta Lukáš Stepx Racing Team YAMAHA YZ 250 potvrzený
239
Bartoška Aleš Humpolec Husqvarna 450 potvrzený
331
Bernášek Michal Uzeničky racing Yamaha yzf 450 potvrzený
23
Biskup Jan AMS MX TEAM ČIMELICE KAWASAKI KX450F potvrzený
13
Camrda Martin Speed Moto KTM SX-F 450 potvrzený
53
Chmel Jindřich MTZ mototechnika mx team CZ 380/ KTM SX 300 potvrzený
60
Chocholoušek Michal RE-MX Racing Yamaha YZ 250 potvrzený
112
Chromý Jan Motosport Chýnov -Kamenný Újezd Honda crf 450 potvrzený
89
Dřízhal Petr Benešov Yamaha YZ 450 F potvrzený
173
Dušek Daniel Motosport Chýnov/Pacov Kawasaki kx450F potvrzený
226
Dvořák Martin Votice KTM sxf450 potvrzený
22
Halmetschlager Niko Austria Suspension / motosport chynov Honda Crf 450 potvrzený
18
Harenčár Josef Hořovice Husaberg 450 FE potvrzený
494
Haslinger Daniel motosport chynov GASGAS MC450F potvrzený
113
Havel Jan Stepx Racing Team Kawasaki 450 KXF potvrzený
691
Havel Martin Kobylí Hlava Yamaha YZ 250 potvrzený
148
Hejduk Michal AMS MX TEAM ČIMELICE HUSQVARNA FC 450 potvrzený
800
Hendrych Tomáš Praha Honda CRF 450 potvrzený
206
Heřman Milan Moto Team EXCEL racing Honda CRF450R potvrzený
526
Heřmánek Michal Mx Slávňovice Honda crf 450 potvrzený
44
Hošek Jiří Březová 67 Yamaha 450 potvrzený
17
Hrabák Marek MX-Enduro park Jinín Suzuki RMZ 450 potvrzený
41
Hrachovec Josef Vrvyze Ktm sx 250 potvrzený
200
Hrádek Josef Bernartice Husqvarna FC 350 potvrzený
145
Hromádka Lukáš Hradešice Kawasaki kx-f 450 potvrzený
12
Hronek Jan HR Technik čz 400/KTM SXF 450 potvrzený
217
Jonák Jaroslav TOKEBU Racing Team Suzuki RM-Z 450 potvrzený
29
Jošt Vilém Bechyně Kawasaki KX 450F potvrzený
939
Kirpikov Denis Obora Husqvarna TE 300 potvrzený
185
Kofroň Filip Votice Yamaha YZ450F potvrzený
118
Koníř Miroslav Číhaň KTM SX 250 potvrzený
64
Kubeš Jan Praha Yamaha YZ450F potvrzený
577
Küblbeck David Hodušín Yamaha YZ 250 potvrzený
181
Kučaba Václav FAJN Pérování Kutná Hora KTM SXF 450 potvrzený
231
Kudrna Martin Hromnice Honda crf 450 potvrzený
31
Leitermann David MX Nepomuk Suzuki RMZ 450 potvrzený
450
Lejsek Zdeněk K.U.S.A. Racing team Honda CRF 450 potvrzený
69
Lepší Pavel Skelná Huť SUZUKI 450 RMZ potvrzený
705
Litt Pavel Kaplice Kawasaki kxf 450 potvrzený
211
Ludačka Jan Žernovice KTM 450 sxf potvrzený
111
Málek Josef NBH CREW KTM SXF 450 potvrzený
65
Mandinec Jaroslav Nalžovské Hory Kawasaki KX450F potvrzený
131
Mörwick Daniel NBH CREW Suzuki 450 rm-z potvrzený
21
Pánek Jan Retox Racing/Želeč u Tábora KTM sx 250 potvrzený
126
Pejsar Ondřej Rožmitál pod Třemšínem 337 KTM 450 sxf potvrzený
142
Perník František K.U.S.A Racing team Honda CRF 450 potvrzený
188
Peták Ondřej Nižbor YAMAHA YZF 450 potvrzený
212
Plaček Josef Votice Suzuki SXf 450 potvrzený
377
Preinfalk Thomas Motosport Chynov Kawasaki KX450F, potvrzený
2
Přibyl Radek Region Racing Team Suzuki RMZ 450 potvrzený
789
Prokop Michal AMS Mx Team Čimelice Yamaha YZ 450 F potvrzený
778
Pros Miroslav Kamikaze racing team Husqvarna Fe 450 potvrzený
39
Ptáček Vojtěch TOKEBU Racing Team Suzuki RMZ 450 potvrzený
104
RAŠEK MICHAL K.U.S.A. Racing team HONDA CRF 450 potvrzený
110
Rosa Jiří NBH crew Ktm SXF 350 potvrzený
14
Roztočil Daniel Králův Dvůr Yamaha yzf 450 potvrzený
301
Růžička Lukas AMS MX TEAM ČIMELICE Husqvarna TE 300 potvrzený
11
Růžička Martin Prachatice RMZ 450 potvrzený
439
Šanda Petr Chillride crew / Malšice Honda CRF 450R potvrzený
4
Sedláček Pavel Barana Racing Honda cr 125/Honda cr 250 potvrzený
182
Šefrna Michal vrvyze cross Suzuki RM-Z 450 potvrzený
25
Šimák Jakub Votice Honda Crf 450 potvrzený
62
Šimánek Marek RE-MX Racing Suzuki RM-Z 450 potvrzený
818
Sklenář Pavel Vodňany Ktm 350 sxf potvrzený
176
Slavík Petr AMK Votice Suzuki RM-Z 450 potvrzený
3
Šlegl Jan Tupadly Yamaha yzf 450 potvrzený
121
Solar Martin Prosport Blatná Honda CRF 450R potvrzený
318
Špaček Pavel STUB MX RMZ 450 potvrzený
932
Šroubek Tomáš ApD Team Radomyšl Honda crf 450 potvrzený
460
Štětka Vojtěch vrvyzeracing yamaha yz 250 potvrzený
881
Švábek Rostislav Po trati KTM sxf 450 potvrzený
392
Švára Jan Barana Racing Husqvarna TC 250 potvrzený
133
Švehla Vít Chotoviny Yamaha YZ 450 F potvrzený
125
Tintěra Roman AMK Bělčice Husqvarna FC 450 potvrzený
54
Urban Jiří Barana Racing Yamaha YZ 250 potvrzený
94
Viktora Kamil Nepomuk yamaha yz 250 potvrzený
193
Vlk Jiří VONT Racing Kawasaki KX 450 potvrzený
124
Vydra David Prosport Blatná Ktm sxf 450 potvrzený
136
Zauműller Kamil Potrati SHERCO 450 potvrzený
61
Zíb Jiří AMK Zalány / Pňovice 17 Yamaha YZ450F potvrzený
73
Zoul Jakub Amk Votice Ktm 350 sxf potvrzený
třída:   AMA 250
74
Balík Jakub Mladá Vožice Kawasaki kx 250 f potvrzený
410
Bartoš Tomáš Nová Bystřice Yamaha yz250f potvrzený
797
Beňo Filip Český Krumlov Kawasaki kx250f potvrzený
57
Braun Tomáš Hradešice Suzuki RM-Z 250 potvrzený
241
Brettl Martin AMK Zalány Honda CR 250 potvrzený
28
Brunner Kevin motosport chynov GASGAS MC250F potvrzený
76
Cakl Filip Havlíčkův Brod KTM 250 SX-F potvrzený
217
Černá Klára REGION RACING s.r.o / Velká Losenice Husqvarna FC 250 potvrzený
15
Chalupský Dominik Truskovice KTM Sxf 250 potvrzený
96
Čížek Adam AMK Vyšší Brod / Rožmberk nad Vltavou KTM 250 sxf potvrzený
198
Čížek Vojtěch AMK Vyšší Brod KTM 250 sxf potvrzený
12
Doležal Matěj AMK Bělčice Gas Gas mc 250f potvrzený
99
Doubek Petr Kamikaze Racing KX250F potvrzený
518
Doudová Petra SMS Jižní Čechy KTM 250 SX-F potvrzený
152
Drozda Filip VRVYZE RACING Yamaha YZ 250 potvrzený
62
Exenschläger David motosport chynov GASGAS MC250F potvrzený
971
Exenschläger Raphael motosport chynov GASGAS MC250F potvrzený
39
Fara Aleš Motosport Chýnov/Dolní Hořice KTM SX 250 potvrzený
183
Fuk Vít REGION RACING s.r.o / Kamenice nad Lipou Honda CRF250R potvrzený
63
Fulín Jiří NBH crew Yamaha YZF 250 potvrzený
664
Gabriel Alexander Msc Julbach Ktm SX 125 potvrzený
116
Haberecker Bernhard MX-Lembach Yamaha yz250f potvrzený
82
Hála Jakub Beroun-Zdejcina Kawasaki KX250F potvrzený
194
Häringer Daniel Zalužany KTM 250 SXF potvrzený
274
Havel Jaroslav Prosport Blatná Honda CRF 250 R potvrzený
862
Helus Oldřich České Budějovice Suzuki RM-Z 250 potvrzený
36
Hlaváč Miroslav V.L.M Racing Team Kawasaki KX250F potvrzený
13
Hocke Jiří Elite MX KTM SX-F 250 potvrzený
11
Holub Daniel Uzeničky racing Suzuki RM-Z 250 potvrzený
55
Hudeček Jakub Pechmal TM KTM SXF 250 potvrzený
517
Janoušek Jakub VOLYNĚ MOTORS racing Honda Crf 250 potvrzený
215
Jouza Pavel J.S.MX Racing Velešín KTM sx 250 potvrzený
691
Kadlec Miroslav kadleccrew KTM sx250 potvrzený
124
Kahudová Nicola MSK Netolice KTM 250 sxf potvrzený
37
Klečková Nikola EXTREME MOTORSPORT/Kaplice KTM 250 SX-F potvrzený
7
Kocourek Rostislav Zliv Kawasaki KX250F potvrzený
1
Kocurek Jakub České Budějovice Honda CFR 250 potvrzený
38
Kohout Filip Košice u Soběslavě Honda CR 125 R potvrzený
188
Kolář Filip HR Technik Yamaha YZF 250 potvrzený
18
Kolečka Ladislav KVM Racing / Štěpánovice Kawasaki Kx 250f potvrzený
118
Koníř Miroslav Číhaň KTM SX 250 potvrzený
103
Kotalík Dominik Kamikaze Racing KTM SX 125 potvrzený
50
Králíček Martin Vrvyze Racing Kawasaki KX 250 F potvrzený
315
Krejčí David Mackov ktm 125 potvrzený
49
Lávička Roman Lipí Kawasaki KX 250F potvrzený
30
Liehm František Skršín Kawasaki KX 250 F potvrzený
33
Likler Jan Dolní Dvořiště / Motosportchynov kx250f,čz 380 potvrzený
117
Lipavský Tomáš RAGION RACING s.r.o KTM SXF250 potvrzený
91
Litt Jan Kaplice - Extreme motorsport Yamaha yz 250f potvrzený
10
Majer Vratislav Radošovice Yamaha YZF 250 potvrzený
5
Marousek Arnošt Extreme Motorsport Racing Suzuki RMZ 250 potvrzený
275
Matějka Ladislav Horní Planá Husqvarna FC 250 potvrzený
54
Mayrhofer Raphael ECC SCHÖNAU KTM 250 SX-F potvrzený
8
Melka Patrik Nalžovské Hory Kawasaki KX250 F potvrzený
122
Mráz Vladimír NBH crew Ktm 250 sx-f potvrzený
223
Mühlbauer Jan Hradešín Suzuki Rmz 250 potvrzený
26
Müller David MM motors-Renvolt-Bohemiastone / Vodňany KTM SXF 250 potvrzený
367
Neissl Justus Motorsport chynov Honda crf 250 potvrzený
266
Neumaier Jakub Vochov KTM 250 SX-F potvrzený
72
Novák David Amk Sedlčko Honda CR 250 potvrzený
29
Novák Petr Kamikaze Racing Yamaha YZF 250 potvrzený
185
Novotný Jakub vrvyze cross Kawasaki kx-f250 potvrzený
21
Pánek Jan Retox Racing/Želeč u Tábora KTM sx 250 potvrzený
9
Pařízek Jiří Věšín Honda CR 250 R potvrzený
394
Pechač Jakub Občov 36 Honda crf 250r potvrzený
85
Plucar Michal poTrati Yamaha YZ 250 potvrzený
209
Pohořský Miloš AMK Zalány/ HABAS racing Kawasaki kx 250 f potvrzený
92
Polák Pavel Motolive / Profidriving Yamaha YZ250F potvrzený
377
Preinfalk Thomas Motosport Chynov Kawasaki KX450F, potvrzený
261
Pudivítr Miroslav MP-stav racing Suzuki rmz250 potvrzený
193
Račák Milan Heřmaň Honda crf 250 potvrzený
115
Schaffelhofer Michal Stepx racing team KTM sxf 250 potvrzený
89
Sekyrka Jiři Str.Automobile-Plzeň Ktm Sxf 250 potvrzený
19
Sichrovská Aneta Vitanovice KTM sx-f 250 potvrzený
81
Sládková Nikola Motosport Chýnov/ Chýnov KTM 250 sx-f potvrzený
225
Stölnberger Alexander ECC SCHÖNAU HUSQVARNA FC 250 potvrzený
6
Strejček Jaroslav Str.Automobile/Plzeň Honda Crf 250 potvrzený
88
Šustr Robert Hracholusky Kawasaki KXF 250 potvrzený
205
Švehla David vrvyzecross Honda CRF 250 potvrzený
203
Sviták Lukáš V.L.M Racing team Kawasaki 250F potvrzený
696
Tománek Tomáš Protivín Kawasaki KX250 potvrzený
903
Trávníček Jindřich EXTREME MOTORSPORT/Kaplice KTM 250 sx-f potvrzený
199
Tuček Jan Tuček ATV racing Kawasaki kx250f potvrzený
211
Tůma Vojtěch Vráto 46 Honda CRF250R potvrzený
4
Urban Jiří Barana Racing Yamaha YZ 250 potvrzený
414
Vaňásek Jiří Friends Forever Racing Team KTM SX 250 potvrzený
265
Varyš Roman Vodňany Yamaha YZ250F potvrzený
166
Veselý Michal Čechtice KTM SX125 potvrzený
94
Viktora Kamil Nepomuk yamaha yz 250 potvrzený
66
Viktora Vilém AMK Bělčice honda crf250r potvrzený
339
Vítek Pavel AMK Zalány, Bohutín Yamaha YZF 250 potvrzený
288
Vojíř Lukáš Rožmitál pod Třemšínem Yamaha yz 125 potvrzený
109
Wagner Richard K. U. S. A racing team Kawasaki Kx-250f potvrzený
třída:   Open
181
Blábolil Zdeněk HUSQVARNA Promoto racing team Husqvarna 450 potvrzený
14
Bureš Míra MIFAMOTO TEAM-LETY Suzuki RMZ 450 potvrzený
880
Häringer Martin Zalužany KTM 450 sx-f potvrzený
659
Herink Ondřej HT Racing Team Yamaha 250 YZ potvrzený
206
Heřman Milan Moto Team EXCEL racing Honda CRF450R potvrzený
33
Holub Martin Uzeničky racing Yamaha YZ 450f potvrzený
43
Hošek Jiří Březová 67 Yamaha 450 potvrzený
17
Hrabák Marek MX-Enduro park Jinín Suzuki RMZ 450 potvrzený
491
Kölbl Petr AMK Pacov Honda CRF 450 potvrzený
370
Krejčí Ondřej MOTOSPORT CHÝNOV KTM 350SX-F potvrzený
22
Kvasník Zdeněk Uzeničky racing KTM 450sx-f potvrzený
450
Lejsek Zdeněk K.U.S.A. Racing team Honda CRF 450 potvrzený
817
Machalický Jiří FAJN Pérování Kutná Hora KTM SXF 450 potvrzený
10
Macura Jiří K.U.S.A. Racing Team FC 450, Honda crf450 potvrzený
111
Málek Josef NBH CREW KTM SXF 450 potvrzený
176
Michálek Pavel KŘečice Kawasaki Kxf 450 potvrzený
212
Mikas Ladislav MM Motors C.B Honda 450 CRF potvrzený
122
Mráz Vladimír NBH crew Ktm 250 sx-f potvrzený
421
Müller Dominik Broumy KTM 450 sx-f potvrzený
404
Mužík Vladislav Motosport Chýnov KTM 450 sx-f potvrzený
241
Petermann Tomáš DRUŽEC HONDA CRF450 potvrzený
811
Poláček Jan Motosport Chýnov Kawasaki KX450 potvrzený
377
Preinfalk Thomas Motosport Chynov Kawasaki KX450F, potvrzený
778
Pros Miroslav Kamikaze racing team Husqvarna Fe 450 potvrzený
104
RAŠEK MICHAL K.U.S.A. Racing team HONDA CRF 450 potvrzený
110
Rosa Jiří NBH crew Ktm SXF 350 potvrzený
38
Šašek Stanislav Mirošov KTM Sxf 450 potvrzený
49
Šrom Viktor HR-Technik MX Team KTM 450 SXF potvrzený
801
Štěpka Jakub Stepx racing team KTM SX 250 potvrzený
227
Stieber Petr ApD Team Radomyšl Honda CRF450 potvrzený
128
Straka Adolf Motosport Chýnov Yamaha 450 potvrzený
711
Stundner Christian Moto Team EXCEL racing Yamaha YZ450F potvrzený
25
Tintěra Roman AMK Bělčice Husqvarna FC 450 potvrzený
62
Zeman Dušan Kamenice nad Lipou YAMAHA YZ 450F potvrzený
třída:   MX2
76
Cakl Filip Havlíčkův Brod KTM 250 SX-F potvrzený
12
Doležal Matěj AMK Bělčice Gas Gas mc 250f potvrzený
95
Doubek Pavel Kamikaze Racing KTM SXF 250 potvrzený
39
Fara Aleš Motosport Chýnov/Dolní Hořice KTM SX 250 potvrzený
183
Fuk Vít REGION RACING s.r.o / Kamenice nad Lipou Honda CRF250R potvrzený
561
Hejpetr Miroslav mm motors - renvolt - bohemiastone / Olešník Kawasaki KX 250F potvrzený
16
Janů Martin Husqvarna PROMOTO/ Mladá Vožice Husqvarna FC 250 potvrzený
116
Kachlik Vit Motokrosova skola / Olbramovice KTM 125 SX potvrzený
125
KUCHTA LUBOS Bluesmoke Soběhrdy KTMsx250 potvrzený
1
Lipavský Tomáš RAGION RACING s.r.o KTM SXF250 potvrzený
405
Mužík David Motosport Chýnov - Zdice KTM 250 sx-f potvrzený
333
Pavlík Jaromír MXParadise KTM 250 4T potvrzený
332
Pavlík Tomáš MXParadise/Stříbrná Skalice KTM 125 SX potvrzený
209
Pohořský Miloš AMK Zalány/ HABAS racing Kawasaki kx 250 f potvrzený
92
Polák Pavel Motolive / Profidriving Yamaha YZ250F potvrzený
717
Smolin Ilja Dolni Brezany KTM 250sx-f potvrzený
7
Šunda František FSA MX Team Kawasaki KX250f potvrzený
524
UBL Michal MD MX Team, Plzeň KTM 125 SX potvrzený
66
Viktora Vilém AMK Bělčice honda crf250r potvrzený
třída:   ČZ | do 49 let
241
Brettl Martin AMK Zalány ČZ 380 potvrzený
53
Chmel Jindřich MTZ mototechnika mx team CZ 380/ KTM SX 300 potvrzený
709
Ernest Martin Chaloupky ČZ 380/981 potvrzený
369
Fencl Tomáš Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
330
Fogl Petr SPEED MOTO Soběslav 515 KTM Sxf 450 / ČZ 250 potvrzený
173
Havelka Milan Planá nad Lužnicí čz 380 potvrzený
147
Hlubocky ml. Josef Čína team/České budějovice Cz 380/514/981 potvrzený
12
Hronek Jan HR Technik čz 400/KTM SXF 450 potvrzený
8
Jerling Václav VJMOTO ČZ 380 981 potvrzený
5
Kasík Miroslav Hrachov ČZ 380 potvrzený
9
Kolesa Jan Bavorov Bikers ČZ 250/513 potvrzený
133
Krorký Tomáš Zálezly ČZ 380 potvrzený
33
Likler Jan Dolní Dvořiště / Motosportchynov kx250f,čz 380 potvrzený
166
Němeček Pavel Vranovice ČZ 125 MX 519 potvrzený
52
Novotný Ladislav Všenory ČZ 380 potvrzený
131
Polan David Zadni zborovice Čz 380 potvrzený
701
Šíp Jan 5M Fuchs Racing Team/Č. Bud. ČZ 250/513 potvrzený
26
Šíp Josef 5M Fuchs Racing Team / Radenín ČZ 250/513 potvrzený
171
Valtr Vladimír Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
25
Zdeněk Václav Tužice ČZ 125/516 potvrzený
třída:   ČZ | 50+
55
Benda Jaroslav Třemzet Třemošná ĆZ 360 potvrzený
34
Brettl Milan Amk Zalány KTM Sxf 450 / ČZ 380 potvrzený
71
Cakl Roman Havlíčkův Brod Suzuki RM400 TWIN potvrzený
1
Dlouhý Radek Motokros Team Týn nad Vltavou ČZ 250, (Honda twinschock) potvrzený
79
Drajer Petr Pardubice Husqvarna 250 twin potvrzený
57
Duchek Luboš motosport klub Hoštičky čz250/513 potvrzený
48
Ernest Martin Komárov ČZ 250 potvrzený
80
Fyrbach Petr Č. Budějovice ČZ 380 potvrzený
125
Hlubocký Josef HR Technik Ceske Budejovice CZ 250 potvrzený
24
Hrabák Pavel Horní Bříza ČZ 380 potvrzený
276
Jouza Pavel J.S.MX Racing / Velešín KTM MC80 400 ccm Twin potvrzený
37
Knedlík Miroslav KOPIDLO ČZ 380 potvrzený
69
Levička zbyněk Speed Lem Domažlice Team Czech Lions ČZ 380 potvrzený
144
Plecitý Petr Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
14
Plevák Jaroslav Nová Ves č.p.150 Swm 350 rotax Twin potvrzený
59
Rota Zdeněk Třemzet Třemošná ČZ 380 potvrzený
153
Šimůnek Milan Golčův Jeníkov ČZ 250 potvrzený
22
Šíp Josef jun. 5M Fuchs Racing Team/Radenín ČZ 380/514 potvrzený
169
Švaral Richard KAMK Trutnov Husqvarna cr 250,Kawasaki kx 450 potvrzený
105
Verner Vlastimil Motokros Benátky nad Jizerou, Brázdim ČZ-380/514 potvrzený
třída:   ČZ | 60+
122
Antony Josef Horšovský Týn Jawa Rotax 350, Suzuki RM 400 potvrzený
28
Bártl Petr DOKSANY ČZ 125 519 potvrzený
61
Borecký Jiří Pardubice Husqvarna CR 430 Twin potvrzený
21
Braun Václav AMK Zalány/Zalány 7 ČZ 250 potvrzený
13
Cmunt Vaclav Trhové Sviny ČZ 380 potvrzený
250
Drajer Stanislav Pardubice SWM 250 potvrzený
73
Fiřt František Zduchovice ČZ. Ymaha250YZF potvrzený
32
Hájek Miroslav Tmaň 149 cz 380 potvrzený
38
Holub Miloslav Hromnice 131 33004 Jawa 600 potvrzený
231
Jerling Václav VJMOTO ČZ 250 980 potvrzený
711
Keseg Jiří Tlučná ČZ 380 potvrzený
11
Kolesa Ivan Bavorov Bikers ČZ 250 potvrzený
7
Kolesa Jan Bavorov Bikers ČZ 250 potvrzený
111
Kostěnec Vladimír Cehnice 102 čz 250 potvrzený
331
Kozák Karel AVZO Merklín/Nýřany ČZ 380 potvrzený
4
Laciný Pavel Kbely - Praha 9 ČZ 250 / Yamaha 250 potvrzený
113
Piskáček Martin Finedirect Motocros CZ 380 potvrzený
128
Přívozník Jan Lom u Tábora 18 cz 380 potvrzený
3
Roziňák Jan Motosport Chýnov / Srbsko Suzuki RM 125 r.79 Twin / Honda 450 CRF potvrzený
30
Růžička Jaroslav AMK Zalány/ Paseky Cz 380 potvrzený
191
Skok Jan Hyskov ČZ 380 potvrzený
19
Stehlik Antonin Příbram cz380 potvrzený
51
Vosecký Vlastimil Kostelec nČ lesy čz 380 potvrzený
třída:   Veterán 40+
181
Blábolil Zdeněk HUSQVARNA Promoto racing team Husqvarna 450 potvrzený
541
Cvik Aleš Loučovice Sherco 300se potvrzený
4
Fára Jiří RM-MX Racing team Sedlec-Prčice KTM Sxf 450 potvrzený
330
Fogl Petr SPEED MOTO Soběslav 515 KTM Sxf 450 / ČZ 250 potvrzený
26
Hejhal Richard Sedlec Prčice RMZ450 potvrzený
279
Hlavenka Jaroslav JH Racing Sušice KTM 250 SX potvrzený
133
Holický Petr Region Racing s.r.o. KTM SX-F 350 potvrzený
43
Hošek Jiří Březová 67 Yamaha 450 potvrzený
69
Hradský Vlastimil Č. Budějovice Yamaha YZ 250 2t potvrzený
711
Hrdlička Stanislav Ms Kluky CR250 potvrzený
211
Hroníček Michal PoTrati Honda CR 250R potvrzený
323
Jílek Roman Stepx Racing Team Kawasaki KX450F potvrzený
91
JIŘÍK Josef Nýrsko KTM 350 SX-F potvrzený
117
Kaiseršot Martin Vidov 92 Honda 450 potvrzený
797
Kala Petr Bohutin Honda crf 450 potvrzený
957
Kalvas Petr poTrati Kawasaki KX 250 potvrzený
22
Klimeš David HR-Technik mx team KTM SX450F potvrzený
11
Kocurek Petr České Budějovice Kawasaki Kxf 450 potvrzený
76
Kolář Filip HR Technik Honda CRF 450 potvrzený
14
Kopecký Pavel Trhový Štěpánov Husqvarna FC 450 potvrzený
160
Kortán Jiří MŠ Kluky Honda crf 450 potvrzený
103
Kotalík Miroslav Kamikaze Racing KTM SXF 350 potvrzený
941
Kouba Antonín HH RACING TEAM KTM SXF 450 potvrzený
16
Kuklík Tomáš AMK BĚLČICE KAWASAKY 450 potvrzený
317
Machalický Jiří FAJN Pérování , Kutná Hora KTM SXF 450 potvrzený
282
Maštalíř Luboš AMK Bělčice Yamaha yz 250 potvrzený
289
Maštalířová Hana AMK Bělčice Yamaha yz 125 potvrzený
176
Michálek Pavel KŘečice Kawasaki Kxf 450 potvrzený
212
Mikas Ladislav MM Motors C.B Honda 450 CRF potvrzený
404
Mužík Vladislav Motosport Chýnov KTM 450 sx-f potvrzený
919
Nejedlý Jaroslav HR Technik Honda CRF 450 potvrzený
511
Nekola Vlastimil AMS MX TEAM ČIMELICE Yamaha YZ 250 potvrzený
1
Němec Martin mBike- Kaplice/ Jílovice 201, 37332 Jílovice SUZUKI RM-Z 450 potvrzený
124
Němec Petr mBike - Kaplice SUZUKI Rmz 450 potvrzený
963
Norek Patrik AMK Pacov YAMAHA YZF 450 potvrzený
871
Nosek Josef Tetín Ktm 450 sx-f potvrzený
73
Novák David AMK Sedlečko Honda CRF 450 potvrzený
52
Novotný Ladislav Všenory ČZ 380 potvrzený
122
Novotný Radek Motosport Chýnov / Turovec Honda CRF 250 potvrzený
36
Pechač Karel Občov 36 Suzuki rmz 450 potvrzený
313
Peluněk Jiří PELDATEAM / Horní Počernice SUZUKI RMZ 250 potvrzený
241
Petermann Tomáš DRUŽEC HONDA CRF450 potvrzený
690
Petrousek Jan Hůry gasgas potvrzený
666
Podhradský Pavel Speed Moto team Soběslav KTM 450 SX-F potvrzený
811
Poláček Jan Motosport Chýnov Kawasaki KX450 potvrzený
271
Pudivítr Miroslav MP-stav racing Husqvarna fc350 potvrzený
17
Ranzi Piero Celní deklarace Žáček/Dobřichovice KTM 250 sx-f potvrzený
2
Sajtl Zdenek Vodňany SUZUKI RMZ 250 potvrzený
41
Souček Ladislav Beroun kawasaki KX250F potvrzený
381
Šourek Miloslav Nezvěstice Kawasaki KX 450 F potvrzený
227
Stieber Petr ApD Team Radomyšl Honda CRF450 potvrzený
79
Tomášek Petr Vodnany Yamaha yz250f potvrzený
161
Valášek Miloslav Dobrá Voda Honda CRF 250 potvrzený
27
Vaníček Milan HH racing team Yamaha yz450 potvrzený
66
Veselý Tomáš Čechtice KTM SXF 450 potvrzený
39
Vítek Pavel AMK Zalány, Bohutín Yamaha YZ 450 F potvrzený
722
Voříšek Jan AMK Zalány / Rožmitál p. Tř KTM SX-F 450 potvrzený
126
Votík David MaD/ŠVIHOV Suzuki RMZ 450 potvrzený
62
Zeman Dušan Kamenice nad Lipou YAMAHA YZ 450F potvrzený
8
Zíka Jiří JK motoklub /Písek Kawasaki kx450 potvrzený
třída:   Veterán 50+
477
Abraham Roman RDA X ABRAHAM MX LOCHOVICE Kawasaki KXF 450 potvrzený
254
Brettl Milan Amk Zalány KTM Sxf 450 / ČZ 380 potvrzený
10
Brožík Václav AMK Zalány/Příkosice SUZUKI RMZ 250 potvrzený
7
Buchar Jaroslav AMK Zalany Kawasaki Kxf 450 potvrzený
167
Čížek Jaromír AMK Vyšší Brod/ Vyšší Brod KTM 450 sxF potvrzený
165
Čuban Petr AEC Racing Říčany Kawasaki KX 250 2T potvrzený
91
David Tomáš Č. Budějovice Honda CRF 450 potvrzený
1
Dlouhý Radek Motokros Team Týn nad Vltavou KTM 250 potvrzený
5
Dvořák Jaroslav Benešov Husqvarna tc 250 potvrzený
80
Fyrbach Petr Č. Budějovice Honda CR 250R potvrzený
9
Harenčár Josef Hořovice KTM 450 SX-F potvrzený
206
Heřman Milan Moto Team EXCEL racing Honda CRF450R potvrzený
28
Hlava Miroslav Akant team Praha Kawasaki 450 F potvrzený
101
Hőfler Miroslav Blue Smoke .Vstiš TM 300 2t potvrzený
110
Jaroš Martin MVJRacing Honda CRF 450 potvrzený
88
Kail Petr blue smoke plzen tm300 potvrzený
780
Karbulka Tomáš Újezd nad Lesy /P9 Yamaha YZ450F potvrzený
49
Kölbl Petr AMK Pacov Honda CRF 450 potvrzený
32
Košan Roman MX Vštiš Vstiš 163 Suzuki 250 RMZ potvrzený
306
Košťál Zdeněk HUSQVARNA Promoto racing team Husqvarna 450 potvrzený
966
Krejčí Jaroslav Motosport Chýnov/Chotoviny YAMAHA YZ 450F potvrzený
113
Kšána Milan SXS Slapy YAMAHA YZ 250 F potvrzený
231
Leitermann Karel AMK Zalány / Zalány KTM SXF 350 potvrzený
87
Luftner František Ivan Team : Vyšší Brod Suzuki 450 RM potvrzený
63
Lukeš Milan AMK VOTICE yamaha450 potvrzený
818
Němec Drahoslav MK Jílovice Suzuki rmz 450 potvrzený
429
Němeček st. Pavel Vranovice Honda CR 250 R potvrzený
65
Olexa Pavel Loučovice 207 38276 Beta 300rr potvrzený
55
Přibyl Michal amk zalány Yamaha YZ450f potvrzený
193
Rychlý Radek Hrádek Honda CRF 450 potvrzený
678
Šindelář Jiří SK Kaffberg Yamaha 250F potvrzený
134
Špot Karel Motokros klub Březová / Točník 43 HONDA CRF 450 potvrzený
17
Špringer Luboš DNEŠICE 59 PŘEŠTICE 33401 Kawasaki Kxf 250 potvrzený
888
Staněk Jaroslav Blatná, Čechova 239 KTM 450 potvrzený
6
Strach Jiří S.K.L. klub Lištice Honda crf 450 potvrzený
128
Straka Adolf Motosport Chýnov Yamaha Yzf 450 potvrzený
677
Středa Adolf Extreme Motorsport racing Yamaha YZ250F potvrzený
711
Stundner Christian Moto Team EXCEL racing Yamaha YZ450F potvrzený
169
Švaral Richard KAMK Trutnov Husqvarna cr 250,Kawasaki kx 450 potvrzený
111
Svoboda Zdeněk Křivsoudov/Motosport CHýnov HONDA CR 250 potvrzený
57
Veselý Zdeněk Chmelná KTM SXF 450 potvrzený
44
Viktora Karel Amk březová Suzuki 450 potvrzený
672
Vítek Petr AMK ZALÁNY/PŘÍBRAM BETA 390 4T potvrzený
314
Votruba Jiří České Budějovice Kawasaki Kxf 450 potvrzený
185
Vrátný Robert Svaté Pole u Dobříše Yamaha YZ450f potvrzený
51
Zeman Luboš Bechyně 39165 Souběžná 1154 HONDA 450 potvrzený
třída:   Veterán 60+
3
BUREŠ Miroslav Mifamoto/Lety Suzuki RMZ 450 potvrzený
112
Chromý Jan Motosport Chýnov -Kamenný Újezd Honda crf 450 potvrzený
151
Chvojka Petr Zdice 751 Honda 450 CRF potvrzený
2
Fiřt František Zduchovice ČZ. Ymaha250YZF potvrzený
441
Gubáni Jiří moto klub dolni dvorišté suzuki rmz 250 potvrzený
47
Hendrych Luboš Praha KTM 450 SX-F potvrzený
133
Holub Miloslav Hromnice 131 33004 Jawa 600 potvrzený
155
Hostička Jiří MK Netolice Včelná KTM SXF 450 potvrzený
21
Kocourek Ladislav Zliv KTM 350 SXF potvrzený
60
Kolář Zdeněk AMK Votice Yamaha450 potvrzený
8
Kriechbaumer Gerold ÖMRC St. Georgen KTM 450 SX-F potvrzený
31
Leitermann Miroslav MX Nepomuk ČZ MX 300 2t potvrzený
64
Mörwick Richard NBH crew Honda 125cr potvrzený
353
Nica Bedrich Louny Honda crf 450 potvrzený
162
Ondráček Karel Humpolec Husqvarna FC 450 potvrzený
41
Pešek Ladislav Sedlčany Zberazská 558 264 01 KTM 450 sxf potvrzený
201
PETAK IVAN MIFAMOTO LETY YAMAHA YZ 450 F potvrzený
251
Pokorný Zdeněk HR Technik MX KTM SXF 450 potvrzený
56
Polák Pavel Motolive / Profidriving Yamaha YZ450F potvrzený
37
Roziňák Jan Motosport Chýnov / Srbsko Suzuki RM 125 r.79 Twin / Honda 450 CRF potvrzený
19
Růžička Jaroslav AMK Zalany/ Paseky Husqvarna tc 250 4t potvrzený
62
Škrabek Jiri Plzen kawasaki 450 potvrzený
83
Svoboda Gustav PP Racing JAWA 250 4T potvrzený
58
Vančura Karel AUTOKAVA MX ZBERAZ YAMAHA YZF 450 potvrzený
203
VOLF Otta Mifamoto KTM Sxf 450 potvrzený
42
Vondrů Jan AMK Pacov Husgvarna fc 350 potvrzený
1971 ....... 2019 ....... 2022 © amkzalany.cz
webdesign | websystem | KAO.cz