ŠAC (2021)

on-line registrace byla ukončena 15. 03. 2021
třída:   AMA 250 Junior
74
Balík Jakub Mladá Vožice Kawasaki kx 250 f potvrzený
76
Cakl Filip Havlíčkův Brod KTM 250 SX-F potvrzený
12
Doležal Matěj AMK Bělčice KTM 250 SX-F potvrzený
20
Ebert Jan AMS MX TEAM ČIMELICE Ktm sx 250 potvrzený
39
Fara Aleš Motosport Chýnov/Dolní Hořice Suzuki RM-Z 250 potvrzený
199
Feglarová Daniela Všenory Honda CRF 250 potvrzený
63
Fulín Jiří MEFO SPORT Yamaha YZF 250 potvrzený
11
Holub Daniel Uzeničky racing Suzuki RM-Z 250 potvrzený
501
Horák Otto Doubravka Ktm 250 SX-F potvrzený
18
Kolečka Ladislav KVM Racing / Štěpánovice Kawasaki Kx 250f potvrzený
69
Lepší Pavel Skelná Huť KTM SX 250 potvrzený
30
Liehm František Skršín Kawasaki KX 250 F potvrzený
54
Mayrhofer Raphael ECC SCHÖNAU KTM 250 SX-F potvrzený
4
Mayrhofer Raphael ECC Schönau KTM 250 SX-F potvrzený
656
Moravčík Pavel Extreme Motorsport racing Ktm 250 sxf potvrzený
23
Mráz Vladimír Chlumany Ktm 250 sx-f potvrzený
72
Novák David AMK Sedlečko Honda CR 250 potvrzený
185
Novotný Jakub vrvyze cross Kawasaki kx-f250 potvrzený
21
Pánek Jan Retox Racing/Želeč u Tábora KTM SX 250 potvrzený
394
Pechač Jakub Občov 36 Honda crf 250r potvrzený
503
Pechinger Patrik M.C Dolní Dvořiště Kawasaki Kxf 250 potvrzený
209
Pohořský Miloš AMK Zalány/Oudamoto Kawasaki kfc 250 potvrzený
92
Polák Pavel Motolive, Profidriving / Ke Stáčírně 504/6 Yamaha Yz250f potvrzený
261
Pudivítr Miroslav Třebotovice2514 KTM sxf250 potvrzený
62
Šimánek Marek RE-MX Racing Honda CRF250 potvrzený
81
Sládková Nikola Motosport Chýnov/ Chýnov KTM 250 sx-f potvrzený
717
Smolin Ilja Dolni Brezany KTM 250sx-f potvrzený
423
Vaněk Josef PP RACING Husqvarna FC 250 potvrzený
66
Viktora Vilém AMK Bělčice honda crf250r potvrzený
třída:   65ccm
111
Černý Jiří AMK Zalány / Zalány 111 KTM 65 SX potvrzený
330
Fogl Šimon SPEED MOTO Soběslav 515 KTM SX 65 potvrzený
121
Krhoun Štěpán AMK Bělčice Kawasaki kx 65 potvrzený
5
KUKLÍK VÍT AMK BĚLČICE KTM SX 65 potvrzený
104
Pecha Martin Lhenice Husqvarna TC 65 potvrzený
24
Ubl Daniel Lesanka 427/38 KTM 65SX potvrzený
4
Vaněk Matěj PP Racing Ktm sx 65 potvrzený
27
Vaníček Matyáš HH racing team Yamaha yz65 potvrzený
38
Vašíček David Strunkovice nad Blanicí KTM SX 65 potvrzený
1
Voříšek Ondřej Bělčice 60 KTM SX 65 potvrzený
třída:   85
222
Franče Miroslav Bluesmoke KTM 85 SX potvrzený
132
Horák Roman Hulho Motocross Team KTM SX 85 KTM SX 125 potvrzený
292
Hrdlička Matěj AMK Nový Jáchymov KTM SX 85 potvrzený
10
Hruška Adam Pyšely KTM SX 85 potvrzený
88
Janásková Nancy Barana Racing Honda CR 80 potvrzený
116
Kachlik Vit Motokrosova skola / Olbramovice KTM 85 SX potvrzený
777
Lepší Václav Skelná Huť 96 KTM 85 SX potvrzený
41
Macho Dominik Ločenice Ktm SX 85 potvrzený
381
Maštalíř Roman AMK Bělčice Kawasaki kx 85 potvrzený
31
Šebesta Euard Chrást nad Sázavou 141 Kawasaki kx 85,yamaha yz125 potvrzený
11
Stieber Daniel Radomyšl KTM 85SX potvrzený
575
Valter Dominik BLUE SMOKE Nekmíř HUSQVARNA TC 85 potvrzený
7
Vaníček Milan HH racing team Yamaha yz85 potvrzený
47
Vítek Vilém Motosport Chýnov / Soběslav KTM SX85 potvrzený
75
Vojtěch Matěj Motokrosova skola/ Roztoky u Prahy Huqvarna TC 85 potvrzený
711
Votík David KBS Team KTM sx 85 potvrzený
třída:   AMA 125 2T
383
Adamovský Jakub Motopalič Beta Enduro team Beta RR 300 2T / KTM SX 125 potvrzený
15
Bierhanzl Bořek Martinice KTM SX 125 potvrzený
929
Blovský Adam Barana Racing Yamaha YZ 125 potvrzený
11
Čipera Petr Štěpánovice Yamaha Yz 125 potvrzený
307
Doucha Štěpán MotosportChýnov Ktm sx125 potvrzený
518
Doudová Petra SMS Jižní Čechy KTM SX125 potvrzený
152
Drozda Filip vrvyze cross TM MX 125 potvrzený
22
Griesl Petr MOTO TEAM BŘEZÍ YAMAHA YZ 125 potvrzený
274
Havel Jaroslav Prosport Blatná KTM SX 125 potvrzený
207
Hlávka Josef Extreme Motorsport Racing Kawasaki Kx 125 / ČZ 380 potvrzený
270
Hora Jan Přeštice KTM 125sx potvrzený
132
Horák Roman Hulho Motocross Team KTM SX 85 KTM SX 125 potvrzený
42
Hošek Jan Březová 67 Yamaha yz 125 potvrzený
289
Hudeček Jakub Rybova 30 Husqvarna TC 125 potvrzený
72
Janoušek Jakub VOLYNĚ MOTORS racing Suzuki rm 125 potvrzený
8
Jelínek Lukáš V.L.M Racing team KTM 125 sx potvrzený
84
Jelínek Lukáš Motoklub Dolní Dvořiště Yamaha yz 125 potvrzený
205
Jouza Pavel J.S.MX Racing Velešín KTM sx 125 potvrzený
38
Kohout Filip Košice u Soběslavě Honda CR 125 R potvrzený
20
Kohout Tomáš Košice Retox racing Suzuki RM 125 potvrzený
103
Kotalík Dominik Kamikaze Racing KTM SX 125 potvrzený
63
Kšána Kryštof SXS Slapy KTM SX 125 potvrzený
23
KUKLÍK TOMÁŠ AMK BĚLČICE SUZUKI RM 125 potvrzený
926
Makovec Martin Retox racing / Planá nad Lužnicí KTM SX 125 potvrzený
64
Němeček Jiří RE-MX Racing | Jankov KTM SX 125 potvrzený
29
Novák Petr Motoclub Milevsko Yamaha YZ 125 potvrzený
151
Pecha Lukáš Lhenice KTM SX 125 potvrzený
181
Řezník Vojtěch Tvrzice KTM sx 125 potvrzený
31
Šebesta Euard Chrást nad Sázavou 141 Kawasaki kx 85,yamaha yz125 potvrzený
3
Sedláček Pavel Barana Racing Honda cr 250/Honda cr 125 potvrzený
122
Šilha Daniel Barana Racing KTM SX 125 potvrzený
766
Sivák Matěj vrvyze cross Yamaha YZ 125 potvrzený
159
Sleza David RE-MX Racing Yamaha YZ 125 potvrzený
17
ŠPRINGER MATĚJ DNEŠICE 59 PŘEŠTICE 33401 KTM SX 125 potvrzený
392
Švára Jan Barana Racing Yamaha YZ 125 potvrzený
24
Ubl Michal Lesanka 427/38 KTM 125 SX potvrzený
66
Veselý Michal MX Rek / Čechtice KTM SX 125 potvrzený
94
Vestfál Pavel Barana Racing Yamaha YZ 125 potvrzený
723
Vítek Václav Motosport Chýnov / Soběslav Yamaha YZ125 potvrzený
37
Vrána Vojtěch AMK Bělčice Suzuki RM 125 potvrzený
třída:   AMA 450
383
Adamovský Jakub Motopalič Beta Enduro team Beta RR 300 2T / KTM SX 125 potvrzený
30
Arnold Vladimír Prosport Blatná Yamaha yzf 450 potvrzený
220
Baroch Jaroslav Doubrava Honda crf450r potvrzený
74
Bárta Lukáš Stepx racing team KAWASAKI KX450F potvrzený
3
Bernášek Michal Uzeničky racing Yamaha yzf 450 potvrzený
50
Biben Michal Příbram / AMK Zalány Ktm 450 sxf potvrzený
23
Biskup Jan AMS MX TEAM ČIMELICE KAWASAKI KX450F potvrzený
973
Boukal Stanislav 4cross racing team / Podlesí u Příbrami Ktm 350 sxf potvrzený
202
Brt David MX Dráchov Husgvarna FC350 potvrzený
13
Camrda Martin Motokros Betlém KTM SX-F 450 potvrzený
53
Chmel Jindřich MTZ mototechnika mx team CZ 380/ KTM sxf 450 potvrzený
60
Chocholoušek Michal RE-MX Racing Yamaha YZ 250 potvrzený
89
Dřízhal Petr Benešov Yamaha YZ 450 F potvrzený
173
Dušek Daniel Motosport Chýnov/Pacov Kawasaki kx450F potvrzený
171
Gola Lukáš Motoklub Dolní Dvořiště Yamaha yz450f potvrzený
494
Haslinger Daniel motosport chynov Honda CRF 450 potvrzený
113
Havel Jan Stepx Racing Team Kawasaki 450 KXF potvrzený
148
Hejduk Michal AMS MX TEAM ČIMELICE/Kluky HUSQVARNA FC 450 potvrzený
800
Hendrych Tomáš Praha Honda CRF 450 potvrzený
206
Heřman Milan Moto Team EXCEL racing Honda CRF450R potvrzený
44
Hošek Jiří Březová 67 Yamaha yz 450f potvrzený
17
Hrabák Marek MX-17 Suzuki RMZ 450 potvrzený
200
Hrádek Josef Bernartice Husqvarna FC 350 potvrzený
145
Hromádka Lukáš Hradešice Kawasaki kx-f 450 potvrzený
12
Hronek Jan HR Technik čz 400/KTM SXF 450 potvrzený
197
Hubáček Jiří Písek Honda crf 450 potvrzený
6
Janů Tomáš Retox Racing / Mladá Vožice Husqvarna FC 350 potvrzený
33
Koloušek Jan VS MOTO Písek KTM 300 EXC potvrzený
118
Koníř Miroslav Číhaň KTM SX 250 potvrzený
189
Korytar Libor L.A.Gang Husqvarna fc450 potvrzený
64
Kubeš Jan Praha 7 Yamaha YZ450F potvrzený
181
Kučaba Václav FAJN Pérování Kutná Hora KTM SXF 450 potvrzený
55
Kylian Luboš Uzeničky racing Yamaha YZ450F potvrzený
31
Leitermann David Nepomuk tm 300 2T potvrzený
9
Lepší Pavel Skelná Huť KTM SX 250 potvrzený
111
Málek Josef Nebahovy KTM SXF 450 potvrzený
65
Mandinec Jaroslav Nalžovské Hory Kawasaki KX450F potvrzený
282
Maštalíř Luboš AMK Bělčice Yamaha YZ 250 potvrzený
293
Mošovský Pavel Písek Ktm Sxf 450 potvrzený
421
Müller Dominik AMK Březová SUZUKI RM-Z 450 potvrzený
72
Novák David Soběslav Honda CR 280 potvrzený
21
Pánek Jan Retox Racing/Želeč u Tábora Ktm sx 300 potvrzený
142
Perník František K.U.S.A Racing team Honda CRF 450 potvrzený
188
Peták Ondřej Nižbor YAMAHA yzf 450 potvrzený
377
Preinfalk Thomas Motosport Chynov Kawasaki KX450F, potvrzený
2
Přibyl Radek Region Racing Team Suzuki RMZ 450 potvrzený
789
Prokop Michal AMS Mx Team Čimelice Yamaha YZ 450 F potvrzený
778
Pros Miroslav Kamikaze racing team Husqvarna CR 250 potvrzený
104
RAŠEK MICHAL K.U.S.A. Racing team HONDA CRF 450 potvrzený
82
Reindl Tomáš MSK Netolice KTM SXF 450 potvrzený
34
Řezníček Václav AD Řezníček Yamaha yz450f potvrzený
110
Rosa Jiří Nebahovy 61 Ktm SXF 350 potvrzený
14
Roztočil Daniel Kraluv Dvur Yamaha yzf 450 potvrzený
301
Růžička Lukas AMS MX TEAM ČIMELICE Husqvarna TE 300 potvrzený
439
Šanda Petr Malšice Honda CRF 450R potvrzený
4
Sedláček Pavel Barana Racing Honda cr 250/Honda cr 125 potvrzený
182
Šefrna Michal vrvyze cross Suzuki RM-Z 450 potvrzený
192
Šefrna Tomáš Suzuki Brothers Racing Suzuki RM-Z 450 potvrzený
25
Šimák Jakub Votice Ktm 450 sxf potvrzený
818
Sklenář Pavel Vodňany Ktm 350 sxf potvrzený
176
Slavík Petr AMK Votice Suzuki RM-Z 450 potvrzený
318
Špaček Pavel STUB MX KX450F potvrzený
135
Špot Karel Motokros klub Březová Honda CRF450R potvrzený
932
Šroubek Tomáš Hořehledy Honda crf 450 potvrzený
81
Štěpánek Petr motocross POLICE Ktm SXF 350 potvrzený
8
Straka Jakub VS MOTO Písek KTM 450 SXF / KAWASAKI KX 450 potvrzený
91
Straka Vladimir VS MOTO Písek KTM 300 EXC potvrzený
98
Šuk Jiří Steak racing team/ Orlík nad Vltavou suzuki rmz 450 potvrzený
881
Švábek Rostislav Motosport Chýnov KTM sxf 450 potvrzený
125
Tintěra Roman AMK Bělčice Husqvarna FC 450 potvrzený
11
TRYKAR ONDŘEJ PISEK KTM 350 SX-F potvrzený
193
Vlk Jiří VONT Racing Kawasaki KXF 450 potvrzený
124
Vydra David Prosport Blatná , Blatná Honda CRF 450 potvrzený
88
Zahradník Tomáš HR-Technik KTM 450 potvrzený
303
Žák Michal KRTZ Motorsport Beta RR 300 potvrzený
61
Zíb Jiří AMK Zalány / Pňovice Yamaha YZF 450 potvrzený
třída:   AMA 250
994
Atteneder Wolfgang MSC Kefermarkt Husky FC 250 potvrzený
22
Berdych Petr Bluesmoke KTM SX 125 potvrzený
15
Bierhanzl Bořek Martinice KTM SX 125 potvrzený
60
Chocholoušek Michal RE-MX Racing Yamaha YZ 250 potvrzený
96
Čížek Adam AMK Vyšší Brod / Rožmberk nad Vltavou KTM 250 sxf potvrzený
198
Čížek Vojtěch AMK Vyšší Brod / Rožmberk nad Vltavou KTM 250 sxf potvrzený
99
Doubek Petr Kamikaze Racing KX250F potvrzený
518
Doudová Petra SMS Jižní Čechy KTM SX125 potvrzený
323
Duchek Luboš MOTORSPORT Hoštičky Yamaha 250 Yz-f potvrzený
972
Exenschläger David motosport chynov Honda CRF 250 potvrzený
971
Exenschläger Raphael motosport chynov Honda CRF 250 potvrzený
564
Griesl Lukáš MS KLUKY / Bernartice KTM SXF 250 potvrzený
122
Griesl Petr MOTO TEAM BŘEZÍ YAMAHA YZ 125 potvrzený
225
Hájek Tadeáš Kolinec KTM SX 250 potvrzený
326
Hajíček Matyáš Blatná Kawasaki kx 250 f potvrzený
82
Hála Jakub Beroun-Zdejcina Kawasaki KX250F potvrzený
194
Häringer Daniel Zalužany KTM 250 SXF potvrzený
274
Havel Jaroslav Prosport Blatná KTM SX 125 potvrzený
36
Hlaváč Miroslav V.L.M Racing Team Kawasaki KX250F potvrzený
42
Hošek Jan Březová 67 Yamaha yz 125 potvrzený
16
Janů Martin Husqvarna Promoto Husqvarna TC 125 potvrzený
8
Jelínek Lukáš V.L.M Racing team KTM 125 sx potvrzený
7
Kocourek Rostislav Zliv Kawasaki KX250F potvrzený
38
Kohout Filip Košice u Soběslavě Honda CR 125 R potvrzený
201
Kohout Tomáš Košice Retox racing Suzuki RM 125 potvrzený
125
KUCHTA LUBOS SOBEHRDY U BENESOVA KTMsx125 potvrzený
227
Kudela Tomáš Předbořice Kawasaki KX-F 250 potvrzený
49
Lávička Roman Lipí Kawasaki KXF 250 potvrzený
33
Likler Jan Dolní Dvořiště / Motosportchynov kx250f,čz 380 potvrzený
101
Liška Martin Mx Dráchov Yamaha yz 250 f potvrzený
91
Litt Jan Kaplice - Extreme motorsport Yamaha yz 250f potvrzený
288
Lukas Jan Dobrá Voda Kawasaki KXF 250 potvrzený
10
Majer Vratislav Radošovice Yamaha YZF 250 potvrzený
926
Makovec Martin Retox racing / Planá nad Lužnicí KTM SX 125 potvrzený
621
Mareček Ondřej PP RACING Suzuki rm-z 250 potvrzený
5
Marousek Arnošt Extreme Motorsport Racing Suzuki RMZ 250 potvrzený
275
Matějka Ladislav PP Racing Husqvarna FC 250 potvrzený
88
Melka Patrik Nalžovské Hory Kawasaki KX250 F potvrzený
223
Mühlbauer Jan Praha Suzuki Rmz 250 potvrzený
26
Müller David MM motors C.B. / Vodňany yamaha yzf 250 potvrzený
29
Novák Petr Motoclub Milevsko Yamaha YZ 125 potvrzený
151
Pecha Lukáš Lhenice KTM SX 125 potvrzený
193
Račák Milan Heřmaň Honda crf 250 potvrzený
115
Schaffelhofer Michal Stepx racing team KTM sxf 250 potvrzený
19
Sichrovská Aneta Vitanovice KTM sx-f 250 potvrzený
132
Šilha Jan Praha Yamaha YZF 250 potvrzený
62
Šimánek Marek RE-MX Racing Honda CRF250 potvrzený
9
Štolba Luděk AMK Zalány/ Třebsko Kawasaki kfc 250 potvrzený
25
Stölnberger Alexander Ecc Schönau Husqvarna Fc 250 potvrzený
31
Šůs Libor MOTORSPORT Hoštičky Ktm 250 sx-f potvrzený
392
Švára Jan Barana Racing Yamaha YZ 125 potvrzený
203
Sviták Lukáš V.L.M Racing Team KX250F potvrzený
134
Troják Petr Motoklub Dolní Dvořište / Rožmitál na Šumavě Kawasaki kx250f potvrzený
1
Valovič Luděk Dubičné Suzuki rmz 250 potvrzený
265
Varyš Roman Vodňany KTM 250 SX-F potvrzený
94
Viktora Kamil Nepomuk yamaha yz 250 potvrzený
109
Wagner Richard K. U. S. A racing team Kawasaki Kx-250f potvrzený
třída:   Open
14
Bureš Míra MIFAMOTO TEAM-LETY Suzuki RMZ 450 potvrzený
60
Chocholoušek Michal RE-MX Racing Yamaha YZ 250 potvrzený
112
Chromý Jan Motosport Chýnov -Kamenný Újezd Honda crf 450 potvrzený
880
Häringer Martin Zalužany KTM 450 sx-f potvrzený
206
Heřman Milan Moto Team EXCEL racing Honda CRF450R potvrzený
33
Holub Martin Uzeničky racing Yamaha YZ 250 potvrzený
143
Hošek Jiří Březová 67 Yamaha yz 450f potvrzený
69
Hradský Vlastimil Č. Budějovice Yamaha YZ 250 2t potvrzený
149
Kölbl Petr AMK Pacov Honda CRF 450 potvrzený
22
Kvasník Zdeněk Uzeničky racing KTM 450sx-f potvrzený
10
Macura Jiří K.U.S.A. Racing Team KTM SX 250, KTM 450 SX-F potvrzený
111
Málek Josef Nebahovy KTM SXF 450 potvrzený
74
Mezek Milan Pneuservis Mezek Suzuki RMZ450 potvrzený
212
Mikas Ladislav MM Motors C.B Honda 450 CRF potvrzený
421
Müller Dominik AMK Březová SUZUKI RM-Z 450 potvrzený
919
Nejedlý Jaroslav HR Technik Yamaha yz 250 potvrzený
811
Poláček Jan Motosport Chýnov Kawasaki KX450 potvrzený
377
Preinfalk Thomas Motosport Chynov Kawasaki KX450F, potvrzený
110
Rosa Jiří Nebahovy 61 Ktm SXF 350 potvrzený
38
Šašek Stanislav Mirošov KTM Sxf 450 potvrzený
50
Slavik Jindrich Motoclubmilevsko Ktm 450 potvrzený
49
Šrom Viktor HR-Technik Mx Team KTM 450 SXF potvrzený
801
Štěpka Jakub Stepx racing team KTM SX 250 potvrzený
227
Stieber Petr Radomyšl Honda crf450 potvrzený
128
Straka Adolf Motosport Chýnov Yamaha Yzf 450 potvrzený
747
STRAKA ROBERT MTX RACING TEAM / NOVÁ VES YAMAHA YZ 250 F potvrzený
125
Tintěra Roman AMK Bělčice Husqvarna FC 450 potvrzený
214
Veselý Albín Blatná Ktm 450 SXF potvrzený
303
Žák Michal KRTZ Motorsport Beta RR 300 potvrzený
62
Zeman Dušan Kamenice nad Lipou YAMAHA YZ 450F potvrzený
třída:   MX2
994
Atteneder Wolfgang MSC Kefermarkt Husky FC 250 potvrzený
12
Brejcha Pavel HH Racing Team / Hrádek u Sušice Kawasaki kx250f potvrzený
276
Cakl Filip Havlíčkův Brod KTM 250 SX-F potvrzený
95
Doubek Pavel Kamikaze Racing Kawasaki KX250 potvrzený
561
Hejpetr Miroslav MM Motors CB s.r.o. - renvolt - bohemiastone / Olešník Kawasaki KX 250F potvrzený
16
Janů Martin Husqvarna Promoto Husqvarna TC 125 potvrzený
315
krejci david mackov ktm 125 potvrzený
10
Macura Jiří K.U.S.A. Racing Team KTM SX 250, KTM 450 SX-F potvrzený
621
Mareček Ondřej PP RACING Suzuki rm-z 250 potvrzený
43
Matásek Libor MSK Netolice Yamaha YZF 250 potvrzený
5
Mayrhofer Raphael ECC Schönau KTM 250 SX-F potvrzený
503
Pechinger Patrik M.C Dolní Dvořiště Kawasaki Kxf 250 potvrzený
41
Podroužek Filip LP Mx Team Yamaha yzf 250 potvrzený
209
Pohořský Miloš AMK Zalány/Oudamoto Kawasaki kfc 250 potvrzený
92
Polák Pavel Motolive, Profidriving / Ke Stáčírně 504/6 Yamaha Yz250f potvrzený
225
Stölnberger Alexander ECC SCHÖNAU HUSQVARNA FC 250 potvrzený
747
STRAKA ROBERT MTX RACING TEAM / NOVÁ VES YAMAHA YZ 250 F potvrzený
7
Šunda František FSA MX Team Kawasaki KX 250 f potvrzený
102
Větrovský Václav Motocross Police Yamaha yz 250 potvrzený
třída:   ČZ | do 49 let
53
Chmel Jindřich MTZ mototechnika mx team CZ 380/ KTM sxf 450 potvrzený
100
Dlouhý Jakub Týn nad Vltavou cz 250 potvrzený
369
Fencl Tomáš Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
330
Fogl Petr SPEED MOTO Soběslav 515 KTM Sxf 450 / ČZ 250 potvrzený
23
Havelka Milan AMK Zalány / Zalány ČZ 250 potvrzený
173
Havelka Milan Planá nad Lužnicí čz 380 potvrzený
207
Hlávka Josef Extreme Motorsport Racing Kawasaki Kx 125 / ČZ 380 potvrzený
12
Hronek Jan HR Technik čz 400/KTM SXF 450 potvrzený
5
Kasík Miroslav Hrachov ČZ 380 potvrzený
9
Kolesa Jan Bavorov Bikers ČZ 250/513 potvrzený
33
Likler Jan Dolní Dvořiště / Motosportchynov kx250f,čz 380 potvrzený
2
Machalický Pavel Jm-moto Žehušice Cz 380 potvrzený
43
Macho Michal Ločenice ČZ 250 , Yamaha 250 Yzf potvrzený
52
Novotný Ladislav Všenory ČZ 380 potvrzený
144
Plecitý Petr Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
131
Polan David Zadni zborovice Čz 380 potvrzený
701
Šíp Jan 5M Fuchs Racing Team/Č. Bud. ČZ 250/513 potvrzený
26
Šíp jun. Josef 5M Fuchs Racing Team / Radenín ČZ 250/513 potvrzený
171
Valtr Vladimír Motokros Klub Březová ČZ 380 potvrzený
45
Vaněk Josef PP Racing Čz 380/514 potvrzený
25
Zdeněk Václav Tužice ČZ 125/516 potvrzený
třída:   ČZ | 50+
55
benda Jaroslav Třemzet Třemošná ĆZ 360 potvrzený
34
Brettl Milan Amk Zalány KTM Sxf 450 / ČZ 380 potvrzený
65
Brettl Roman nepomuk Suzuki 250 Twin potvrzený
71
Cakl Roman Havlíčkův Brod Suzuki RM400 TWIN potvrzený
1
Dlouhý Radek Motokros Team Týn nad Vltavou ČZ 250, Honda 250 Twinshock potvrzený
57
Duchek Luboš motosport klub Hoštičky čz250/513 potvrzený
81
Fara Jaroslav Pořín KTM MC 5 Twin shock potvrzený
80
Fyrbach Petr Č. Budějovice čz 380 potvrzený
125
Hlubocký Josef HR Technik Ceske Budejovice CZ 250 potvrzený
24
Hrabák Pavel Horní Bříza ČZ 380 potvrzený
41
Huml Josef Kvaň ČZ 380 potvrzený
276
Jouza Pavel J.S.MX Racing / Velešín KTM MC80 400 ccm potvrzený
37
Knedlík Miroslav KOPIDLO ČZ 380 potvrzený
11
Kolesa Ivan Bavorov Bikers ČZ 250 potvrzený
69
Levička zbyněk Speed Lem Domažlice Team Czech Lions Rotax 560 potvrzený
59
Rota Zdeněk Třemzet Třemošná ČZ 380 potvrzený
22
Šíp sen. Josef 5M Fuchs Racing Team/Radenín ČZ 380/514 potvrzený
třída:   ČZ | 60+
63
Andrdle Václav Chotiměř Jawa 500 potvrzený
122
Antony Josef Horšovský Týn Jawa Rotax 350, ČZ 380 potvrzený
28
Bártl Petr DOKSANY ČZ 125 519 potvrzený
15
Bezdíček František motocross classic Holice čz 380 potvrzený
21
Braun Václav Zalány ČZ 250 potvrzený
13
Cmunt Václav Trhové Sviny ČZ 380 potvrzený
130
Dufek Jiří Horšovský Týn ČZ 250/513 potvrzený
31
Hertl Zdeněk MX Šluknov,Budišinská 798,407 77 Šlk. ČZ 250 / 519,513 potvrzený
38
Holub Miloslav Hromnice 131 33004 Jawa 600 potvrzený
64
JÍCHA VÁCLAV STARÝ PLZENEC ČZ 380 potvrzený
711
Keseg Jiří Tlučná ČZ 380 potvrzený
7
Kolesa Jan Bavorov Bikers ČZ 250 potvrzený
111
Kostěnec Vladimír Cehnice 102 čz 250 potvrzený
331
Kozák Karel AVZO Merklín/Nýřany ČZ 380 potvrzený
112
Krieger Jan Los Hrochos/Příbram ČZ 250 potvrzený
4
Laciný Pavel Praha-Kbely CZ - 250 potvrzený
113
Piskáček Martin Finedirect Motocros CZ 380 potvrzený
128
Přívozník Jan Lom u Tábora 18 cz 380 potvrzený
30
Růžička Jaroslav AMK Zalány/ Paseky Cz 380 potvrzený
191
Skok Jan Hyskov ČZ 380 potvrzený
35
Škopek Vladimír Příbram ČZ 380 potvrzený
19
Stehlik Antonin Příbram cz380 potvrzený
261
Urban Josef Ke Kolešovce 456, Plzeň, 326 00 ČZ 380 potvrzený
51
Vosecký Vlastimil Kostelec nČ lesy čz 380 potvrzený
třída:   Veterán 40+
29
Chán Martin Jesenice u Sedlčan Kawasaki KX 250 2T potvrzený
81
Děd Martin PP Racing Honda crf 250 potvrzený
4
Fára Jiří RM-MX Racing team Sedlec-Prčice KTM Sxf 450 potvrzený
330
Fogl Petr SPEED MOTO Soběslav 515 KTM Sxf 450 / ČZ 250 potvrzený
26
Hejhal Richard Sedlec Prčice RMZ450 potvrzený
270
Hora Jan Přeštice KTM 125sx potvrzený
143
Hošek Jiří Březová 67 Yamaha yz 450f potvrzený
69
Hradský Vlastimil Č. Budějovice Yamaha YZ 250 2t potvrzený
211
Hroníček Michal Motosport Chýnov KTM 450 SX-F potvrzený
323
Jílek Roman Stepx Racing Team Kawasaki KX450F potvrzený
91
JIŘÍK Josef Nýrsko HONDA CRF 450 HONDA CR 500 potvrzený
797
Kala Petr Bohutin Honda crf 450 potvrzený
122
Klimeš David HR-Technik mx team KTM SX450F potvrzený
114
Kopecký Pavel Trhový Štěpánov Husqvarna FC 350 potvrzený
103
Kotalík Miroslav Kamikaze Racing KTM SXF 350 potvrzený
941
Kouba Antonín HH RACING TEAM KTM SXF 450 potvrzený
113
Kšána Milan SXS Slapy YAMAHA YZ 250 F potvrzený
317
Machalický Jiří FAJN Pérování , Kutná Hora KTM SXF 450 potvrzený
43
Macho Michal Ločenice ČZ 250 , Yamaha 250 Yzf potvrzený
289
Maštalířová Hanka AMK Bělčice Yamaha yz 125 potvrzený
74
Mezek Milan Pneuservis Mezek Suzuki RMZ450 potvrzený
212
Mikas Ladislav MM Motors C.B Honda 450 CRF potvrzený
919
Nejedlý Jaroslav HR Technik Yamaha yz 250 potvrzený
511
Nekola Vlastimil AMS MX TEAM ČIMELICE/ŠTIPOKLASY YAMAHA YZ 250 potvrzený
124
Němec Petr MK JÍLOVICE SUZUKI Rmz 450 potvrzený
73
Novák David AMK SEDLEČKO Honda CRF 450 potvrzený
52
Novotný Ladislav Všenory ČZ 380 potvrzený
36
Pechač Karel Občov 36 Suzuki rmz 450 potvrzený
666
Podhradský Pavel Speed Moto team Soběslav KTM 450 SX-F potvrzený
811
Poláček Jan Motosport Chýnov Kawasaki KX450 potvrzený
271
Pudivitr Miroslav Trebotovice 2416 České Budějovice Husqvarna Fc350 potvrzený
193
Rychlý Radek Hrádek Honda CRF 450 potvrzený
2
Sajtl Zdenek Vodňany SUZUKI RMZ 250 potvrzený
182
sebesta eduard Týnec nad Sázavou suzuki rmz 450 potvrzený
120
Slama Milan Motocross Police KTM 450 potvrzený
41
Souček Ladislav Beroun kawasaki KX250F potvrzený
381
Šourek Miloslav Nezvěstice Kawasaki KX 450 F potvrzený
227
Stieber Petr Radomyšl Honda crf450 potvrzený
747
STRAKA ROBERT MTX RACING TEAM / NOVÁ VES YAMAHA YZ 250 F potvrzený
746
Švec Alois AMS MX TEAM ČIMELICE / Čimelice KTM Sxf 450 potvrzený
99
Sviták Marcel Kamenice nad Lipou Honda 450 crf potvrzený
27
Sýbek Ladislav MX Němčice KTM 450 SX potvrzený
161
Valášek Miloslav Dobrá Voda Honda CRF 450R potvrzený
72
Vaníček Milan HH racing team Yamaha yz450 potvrzený
109
Veselý Pavel Milín Honda CRF 450R potvrzený
66
Veselý Tomáš Čechtice KTM SXF 450 potvrzený
39
Vítek Pavel AMK Zalány, Bohutín Yamaha YZ 450 F potvrzený
772
Vítek Petr AMK ZALÁNY/PŘÍBRAM BETA 390 4T potvrzený
722
Voříšek Jan AMK Zalány / Rožmitál p. Tř YAMAHA YZ450F potvrzený
126
Votík David MaD/ŠVIHOV Honda crf 450 potvrzený
62
Zeman Dušan Kamenice nad Lipou YAMAHA YZ 450F potvrzený
třída:   Veterán 50+
477
Abraham Roman RDA X ABRAHAM MX LOCHOVICE Suzuki RMZ 450 potvrzený
71
Blažek Jiří AMK-Zalány / Rožmitál p. T. Kawasaki kxf250 potvrzený
254
Brettl Milan Amk Zalány KTM Sxf 450 / ČZ 380 potvrzený
10
Brožík Václav AMK Zalány/Příkosice SUZUKI RMZ 250 potvrzený
9
Černý Radek Motosport Chýnov Suzuki RM250 potvrzený
371
Chocholoušek Jiří AutoKava MX Zberaz Honda CRF 450 potvrzený
151
Chvojka Petr Zdice 751 Honda 450 CRF potvrzený
34
Čichovský Karel Čerčany Honda CRF 450 potvrzený
167
Čížek Jaromír AMK Vyšší Brod/ Vyšší Brod KTM 250 sxF potvrzený
165
Čuban Petr AEC Racing Říčany Kawasaki KX 250 2T potvrzený
1
Dlouhý Radek Motokros Team Týn nad Vltavou Suzuki 500/1982 potvrzený
272
Drda Milan VIGO TEAM, Družstevní 868, Soběslav Suzuki RMZ 450 potvrzený
5
Dvořák Jaroslav Benešov Husqvarna tc 250 potvrzený
80
Fyrbach Petr Č. Budějovice Honda CR 250R potvrzený
206
Heřman Milan Moto Team EXCEL racing Honda CRF450R potvrzený
273
Hlaváč Miroslav V.L.M Racing Team Kawasaki KX250F potvrzený
101
Hőfler Miroslav Blue smoke .Vstiš 34.Dobřany Tm racing 300 potvrzený
274
Holakovsky Pavel Praha 9 Cerny Most Ktm Sxf 350 potvrzený
110
Jaroš Martin MVJRacing Susuki RMZ 450 potvrzený
117
Kohout Lukáš Košice u Soběslavě Beta 300 RR potvrzený
49
Kölbl Petr AMK Pacov Honda CRF 450 potvrzený
32
Košan Roman MX Vštiš Vstiš 163 Suzuki 250 RMZ potvrzený
966
Krejčí Jaroslav Motosport Chýnov/Chotoviny KTM SXF 350 potvrzený
231
Leitermann Karel AMK Zalány / Zalány KTM SXF 350 potvrzený
63
Lukeš Milan AMK VOTICE yamaha450 potvrzený
818
Němec Drahoslav MK Jílovice Suzuki rmz 450 potvrzený
373
Pekař Karel Štěpánovice Husqvarna TC 250 potvrzený
89
Port Tomas Mifamoto Yamaha Yzf 450 potvrzený
70
Potužák Vladimír Blue Smoke Husqvarna FC 450 potvrzený
55
Přibyl Michal amk zalány Yamaha YZ450f potvrzený
678
Šindelář Jiří SK Kaffberg Yamaha 250F potvrzený
134
Špot Karel motokros Březová honda crf 450 r potvrzený
17
Špringer Luboš DNEŠICE 59 PŘEŠTICE 33401 Kawasaki Kxf 250 potvrzený
6
Strach Jiří S.K.L. klub Lištice Honda crf 450 potvrzený
128
Straka Adolf Motosport Chýnov Yamaha Yzf 450 potvrzený
677
Středa Adolf Extreme Motorsport racing Yamaha YZ250F potvrzený
111
Svoboda Zdeněk Křivsoudov/Motosport CHýnov HONDA CR 250 potvrzený
57
Veselý Zdeněk Chmelná KTM SXF 450 potvrzený
144
Viktora Karel amk březová suzuki 450 potvrzený
314
Votruba Jiří České Budějovice Kawasaki Kxf 450 potvrzený
185
Vrátný Robert Svaté Pole u Dobříše Yamaha YZ450f potvrzený
třída:   Veterán 60+
3
BUREŠ Miroslav Mifamoto/Lety Suzuki RMZ 450 potvrzený
112
Chromý Jan Motosport Chýnov -Kamenný Újezd Honda crf 450 potvrzený
44
Gubani Jiří Motoklub dolní dvořiště Suzuki rmz 250 potvrzený
47
Hendrych Luboš Praha KTM 450 SX-F potvrzený
155
Hostička Jiří MK Netolice Včelná KTM SXF 450 potvrzený
21
Kocourek Ladislav Zliv KTM 350 SXF potvrzený
60
Kolář Zdeněk AMK VOTICE yamaha 450 potvrzený
85
Kruml Milan Roudnice nad Labem KTM 350 SX-F potvrzený
31
Leitermann Miroslav Nepomuk TM 300 2T potvrzený
353
Nica Bedrich Louny Honda crf 450 potvrzený
162
Ondráček Karel Humpolec Husqvarna FC 450 potvrzený
201
Peták Ivan Mifamoto Lety Yamaha YZF 450 potvrzený
251
Pokorný Zdeněk Ados-Buksa -Ledenice KTM Sxf 450 potvrzený
37
Roziňák Jan Motosport Chýnov / Srbsko YAMAHA YZF 250 potvrzený
139
Růžička Jaroslav AMK Zalany/ Paseky Ktm 125 sx potvrzený
16
Šimek Miloš Mirošovice Honda CRF 450 R potvrzený
58
Vančura Karel AUTOKAVA MX ZBERAZ YAMAHA YZF 450 potvrzený
203
VOLF Otta Mifamoto KTM Sxf 450 potvrzený
42
Vondrů Jan Pelhřimov Husgvarna FC 350 potvrzený
1971 ....... 2019 ....... 2021 © amkzalany.cz
webdesign | websystem | KAO.cz