Novinky

Začali jsme na Zalánech

Po dlouhých třech měsících jsme konečně začali . Na Zalána přijelo 185 jezdců . Čekal jsem dvě stovky , ale i tak po této stránce spokojenost . Jinak já osobně jsem s průběhem závodu spokojený nebyl . Příliž mnoho hektiky a nepodařilo se mi to dostat do klidu . Nebudu si tady plakat na rameni co se všechno pokazilo , ale bylo toho i na mně dost . Jasný je , že na Zalánech se nedá pořádat závod v létě , protože se to prostě nedá ukropit. Bylo 27 stupňů a do toho pořádný vítr . Takže Zalána nabídly vše co k motorosu patří a kvůli čemu je někteří milují a druzí nenávidí . ( Bláto , prach ,kámen a trávu ) Dál budeme v rámci možností na zlepšení pracovat . Louka není naše jak si někteří myslí . Trať musí zůstat stejná jak je zakotveno ve smouvě . Sebemenší změna trati a končíme . To by byla velká škoda , zvlášť když příští rok oslavíme 50 let založení oddílu na Zalánech  a tratí na motokros kvapem ubývá .
Něco k jednotlivým kategoriím .
Kategorie AMA 125 2t,tady byl bezkonkurenční Petr Berdyh na druhém a třetím místě skončil Pavel Lepší a Michal Hájek .
Třída 85ccm . První místo Dominik Valtr , druhý Matěj Hrdlička a třetí míst bral Miroslav Franče .
Příští sezónu sem musím nějak dostat 65 ccm .
Třída AMA 250 .Tady sváděli velké souboje tři jezdci . Luboš Kuchta ,Luděk Štolba a Michal Chocholoušek . V tomto pořadí skončili i v celkovém hodnocení .
Třída AMA 450 . Na prvních třech místech skončili . Tomáš Hanzlík , Jiří Hošek ml. a Zdeněk Kvasník .Třída Veterán 40+ . Krásné souboje sváděli Marek Kraus a Adolf Straka . Na třetím místě skončil Daniel Kreisinger
Třída Veterán 50+ . První místo suverérně Miroslav Höfler ,druhý Jaroslav Dvořák a třetí místo Jaroslav Buchar
Třída Veterán 60+ Na prvním až pátém místě dojeli dnes již motokrosové legendy . Jaroslav Potůček , Jan Roziňák , Jan Chromý , Jiří Gubáni a Míra Bureš .
Třída ČZ 40 . Na prním až třetím místě . Vladimír Valtr , David Polan a Jan Šíp
Třída ČZ 50+ Na prvním až třetím místě .Zdeněk Rota , Miroslav Knedlík , Pavel Hrabák .
Třída ČZ 60+                   "                       Vlastimil Vosecký , Josef Antony , Jaroslav Růžička .
Třída Open . První místo suverérně Stanislav Šašek , druhý Jarda Strnad a třetí Jindra Slavík .
Třída MX2 . První místo Matyáš Plch , druhý skončil Zdeněk Viktorin a třetí Petr Dubský .
Na závěr mi dovolte poděkovat všem kteří k nám do Zalán přijeli , poblahopřát vítězům a zvlášť velký dík patří našim sponzorům a všem organizátorům a pořadatelům . Bez těchto lidí by nebyl motokros .
Napsal : oldrich