Schůze

Členská schůze AMK Zalány 23.05.2019

 
Program :    1 . Zahájení
                    2 . Klubové záležitosti
                    3.  Diskuse a závěr
 
Členská schůze AMK Zalány  23.05.2019

Zahájení.

Shůzi zahájil a řídil předseda .

Klubové záležitosti - Žár u Vacova

Vyhodnocení  závodů ŠAC 2019 v Žáru u Vacova

Druhý závod ŠAC 2019 se jel v Žáru za , pro motokros, ideálních povětrnostních podmínek .Bylo příjemných 15°celsia , občas lehce zapršelo a přišlo se nás podívat i sluníčko .Účast vzhledem k předpovědi počasí velice dobrá . Přesně 202 jezdců . Nejvíce jezdců bylo ve Veteránech a v AMA třídách .Tady jsem musel zariskovat a v AMA 250 jsem pustil na start 45 jezdců , vše dopadlo dobře takže dobrý . Tentokráte se sešla i dobrá sestava ve třídách MX 2 a Open. Organizace klapala  a protože se nemuselo moc kropit jeli jsme přesně na čas.
Děkuji touto cestou organizátorům , pořadatelům a jezdcům za dobře odvedenou práci.
Vložil: oldrich

Klubové záležitosti - Merklín,

Vyhodnocení závodu ŠAC 2019 v Merlíně.

Do západočeského Merlína se nás ke třetímu závodu ŠAC 2019 sjelo 228 . Trať byla perfektně připravená a počasí drželo celé dopoledne, byla sice zima ale nepršelo . Kolem druhé hodiny odpolední přišel první nápor deště se sněhem  a větru . Zhruba po hodině přišel trvalý děšť a kolem půl páté jsme se dohodli že to odpískáme. Jezdci byli promáčení a ztuhlí zimou a další pokračování by byl hazard se zdravím .  Stínem celého závodu bylo šest lehkých a jedno středně těžké zranění ke kterému byl povolán vrtulník . Podle mého názoru úrazy padají na vrub vetšímu množství nových jezdců , kteří trať vyloženě podcenili , svoji daň si vybralo také počasí.
Opět se objevil velký nešvar našeho motokrosu , skákání lavic pod žlutou vlajkou . S tímto nešvarem nám musejí pomoct traťáci . Stačí si zapsat  čísla provinilců . Někdy mne tak napadá jestli vůbec někteří " PILOTI " znají význam žlutých vlajek a bílých vlajek s červeným křížem . Školíme traťáky ale školení by potřebovala většina mlaďasů .
Ještě jedna nepříjemnost , časomíra se omlouvá Davidovi Krnáčovi za chybu ve výsledcích, které byly vyhlášeny po závodě. Davidovi patří 3. místo , tak jak je uvedeno na webu. Pohár znovu objednám .
Výsledky z Merklína a průběžné po třech závodech jsou na obvyklém místě. K příštímu závodu se sejdeme na Zalánech . Fotogalerka pro ČZ
https://dedat.rajce.idnes.cz/tr%2CCZ_pro_Zalany
Vložil: oldrich

Klubové záležitosti - různé

1. Bylo dohodnuto , že při každém závodě ŠAC 2019 bude jezdcům startujícím poprvé v seriálu  při zápisu předán seznam signalizačních vlajek používaných při motokrosu. Tento seznam je sice součástí propozic , ale jak je při závodech vidět nikdo to nečte a vsadím se ,že jsou  mezi námi borci , kteří ani nevědí co jednotlivé vlajky znamenají.

2. Dětský den 01.06.2019 . Městský Úřad Rožmitál pod Třemšínem požádal náš oddíl o aktivní účast pri pořádání dětského dne v Rožmitále pod Třemšínem. Členská schůze pověřila organizací naší účasti ženskou  část našeho klubu. Ženy vymyslí a  zajístí soutěž  o ceny . Předseda zajístí malou výstavku teréních motocyklů , klubový stan a banner ŠAC 2019 a Frost Logistics.

3. Zájezdy. Klub bude pořádat dva zájezdy na motokrosové podniky . První zájezd se uskuteční dne 06.07.2019 na Mistrovství Evropy Veteránů v Netolicích a druhý zájezd na Mistrovství Světa do Lokte nad Ohří dne 28.07.2019. Klub platí cestu , ostatní si hradí každý sám

4. ŠAC 2019 Zalány 08.06.2019. Veškerou dokumentaci a ostatní povolení potřebná  k pořádání závodu zajistí zajistí předseda . Na zajištění traťových komisařů a ostatních pořadatelů se budou podílet všichni členové klubu dle svých možností. Předseda zajístí úpravu trati a všichni se podle možností budeme podílet na přípravě závodu svou účastí na brigádách . První brigáda se uskuteční dne 27.05.2019 a ostatní budou následovat 03.06. až do 05.06.2019 včetně.

5. Tréninkové kempy. Členská schůze odsouhlasila pro naše dva nadějné jezdce  financování treninkových kempů s motokrosovou školou do výše 10 000 Kč.

Diskuse a závěr

 Diskuse byla jako vždy dlouhá a plodná .

Zapsal. oldrich

1971 ....... 2019 ....... 2020 © amkzalany.cz
webdesign | websystem | KAO.cz