Schůze

Členská schůze AMK Zalány 10.09.2020

 
 Členská schůze proběhla dne 10.09.2020 od 19°° hodin v Cykloklubu Nepál .
                        Program
                                       1. Zahájení
                                       2. Klubové záležitosti
                                           a) Vyhodnocení závodu na Zalánech
                                           b) Vyhodnocení závodu v Kaplici
                                           c) Vyhodnocení závodu v Horažďovicích
                                        3. Brigáda - uklizení louky
                                         4. Tratˇ na Planém vrchu
                                         5. Závěr
Zapsal : oldrich
                                         
Členská schůze AMK Zalány 10.09.2020

Zahájení .

Schůzi zahájil a řídil předseda oddílu Oldřich Kolář a po přívítání všech přítomných jsme přistoupili ke klubovým záležitostem .

Klubové záležitosti - ŠAC Zalány 04.07.2020

Vyhodnocení závodu na Zalánech 04.07.2020 .


Po dlouhých třech měsících jsme konečně začali . Na Zalána přijelo 185 jezdců . Čekal jsem dvě stovky , ale i tak po této stránce spokojenost . Jinak já osobně jsem s průběhem závodu spokojený nebyl . Příliž mnoho hektiky a nepodařilo se mi to dostat do klidu . Nebudu si tady plakat na rameni co se všechno pokazilo , ale bylo toho i na mně dost . Jasný je , že na Zalánech se nedá pořádat závod v létě , protože se to prostě nedá ukropit. Bylo 27 stupňů a do toho pořádný vítr . Takže Zalána nabídly vše co k motorosu patří a kvůli čemu je někteří milují a druzí nenávidí . ( Bláto , prach ,kámen a trávu ) Dál budeme v rámci možností na zlepšení pracovat . Louka není naše jak si někteří myslí . Trať musí zůstat stejná jak je zakotveno ve smouvě . Sebemenší změna trati a končíme . To by byla velká škoda , zvlášť když příští rok oslavíme 50 let založení oddílu na Zalánech  a tratí na motokros kvapem ubývá .

Klubové záležitosti - ŠAC Kaplice 08.08.2020 .


Druhý závod seriálu ŠAC 2020 se jel v režii AMK Zalány v Kaplici . Přijelo  176 jezdců , kteří ve všech třídách předvedli výborné výkony . Kompletní výsledky a videa za závodu najdete na našich stránkách na obvyklém místě . Závod probíhal v klidu bez jakékoliv komplikace , prostě povedený závod . Touto cestou děkuji všem , kteří se na zdárném průbězu závodu podíleli.
Olda
 


Klubové záležitosti - Horažďovice

Zalánští v Horažďovicích .

Na třetí závod ŠAC 2020 se do Horažďovic sjelo celkem 206 jezdců .Za slunečného počasí na perfektně připravené trati závod proběhl bez vážnějších komplikací a bez zranění . Další povedený závod .

Klubové záležitosti - Brigáda úklid louky .

Brigáda v úterý dne 15.09.2020 musela být zrušena pro nepříznivé počasí a přeložena na 10.10.2020 na 10:°° hodin .Louka musí být do 30.10.2020 uklizena .

Klubové záležitosti - Trať na Planém Vrchu .

V měsících červenci a srpnu  probíhala rekonstrukce trati na Planém Vrchu . Rekonstrukce byla dokončena koncem srpna a trať až do odvolání uzavřena .

Závěr

Po projednání všech záležitostí proběhla diskuse a pokec o všem možném i nemožném a jak to mezi krosáky bývá , hlavně o motorkách a motokrosu .
Zapsal :  Předseda

1971 ....... 2019 ....... 2021 © amkzalany.cz
webdesign | websystem | KAO.cz