Sedlčansko-Slapský pohár-Slapy-Motokros 2018

Západočeský pohár-Merklín- Motokros 2018

Přehled závodů 2018 pdfTermny 01.04.2018.pdf

Stránky dosud navštívilo.

free hit counters

SAC Netol 001

K prvnímu závodu sezóny 2017 jsme se sjeli na krásnou přírodní trať do Netolic.Přijelo nás celkem 236 tedy méně než loni , ale účast velice pěkná.Druhý den se jel Motul a Veterán klasik v Kramolíně , takže dost jezdců šetřilo síly tam.Tradičně menší byla účast u třídy 65ccm , pouze sedm jezdců.Kategorii vyhrál Kučeřík Dominik.O něco lepší byla účast v 85ccm (17) třídu vyhrál Pantoflíček Ondřej . AMA 250, před sezonou tolik diskutovaná třída se odjela v naprosté pohodě.Drtivý nástup dvoutaktů se nekonal.První dvoutak byl na desátém místě a to byl Ebert Jan na 125 2T.První 250 2T byla jedenáctá.(Jirka Šuk).Třídu vyhrál Klimeš David a 125 2T již zmiňovaný Ebert Jan. AMA 450 , třídu vyhrál  Šrom Viktor. Třída ČZ tradičně dobrá účast.Kategorii do 49 vyhrál Dvořák Jaroslav , 50+ Kolesa Ivan , 65+ Cmunt Václav . Veteráni 40+ , tradičně vysoká účast a vysoká sportovní úroveń.Třídu vyhrál Buchta Michal. Veterán 50+ to samé jako u mladších kolegů, krásný závod.Třídu vyhrál Heřman Milan. Třídy MX2 a Open , vyvrcholení závodu. Třídu MX2 vyhrál Plch Rudolf a třídu Open Dvořák Martin.Ruda Plch byl bezkonkurenčně nejrychlejším jezdcem závodu. Fotogalerie od DědyT....zde

Z mého pohledu povedený závod.Děkuju pořadatelů,časomíře a všem zúčastněným jezdcům i divákům za hladký průběh závodu.

SAC Kluky 001

K druhému závodu seriálu se do Kloucké hořice sjelo 226 jezdců a odjeli jsme povedený závod.Za chladného a větrného počasí se sešla i početná divácka kulisa a ten kdo přišel určitě nelitoval.Závod měl velice dobrou sportovní úroveň,trať byla perfektně připravena ,organizace šlapala bez zádrhelů a zbytečných prostojů.Kompletní výsledky najdete u nás na Motokros 2017 a obsáhlou fotogalerii od DědyT.........zde

Velký dík patří všem pořadatelům , kteří se na závodě podíleli svou prací.

SAC Zalany 001

Po dlouhých čtyřech letech mohl pořadatel AMK Zalány uspořádat motokros na celé trati tedy i na louce.Ne všechno klaplo na sto procent , ale závod se dá označit jako jeden  z těch lepších.Největší překážkou pro 140 jezdců a zhruba dvě stovky diváků bylo nesnesitelné vedro.Počasí lákalo k vodě a ne na motokros.Ti co přišli určitě nelitovali , bylo na co koukat. Obsáhlou fotogalerii od dedyt najdete....... zde. Kompletní výsledky na našem webu na obvyklém místě.

SAC Belcice  001

Čtvrtý závod seriálu se jel v Bělčicí za výborné účasti 189 jezdců.Pořadatele tentokrát nelze pochválit.Po tříletém slibování,že trať rozšíří a docela i prodlouží se tentokrát na úpravu  vykašlal  a v dolní části kolem rybníka to nebyla trať , ale úzká lesní cesta plná kamení , koryt po deštích a kolejí z předešlých závodů. Škoda.

Bohatou fotogaleri od dědy"T" najdete...........zde

Kompletní výsledky na webových stránkách AMK Zalány

SAC Netolice II 001

V pravém letním počasí(31°C) se do Netolic sjelo 209 jezdců.Ráno v půl sedmé to vypadalo na katastrofu , poloprázdné depo. Všude v okolí lijáky a průtrže mračen v Netolicích ani kapka..Jezdci se určitě informovali a během jedné hodiny se depo zaplnilo.Pořadatelé prozíravě zkrátili rozjížďky o jedno kolo , čímž získali prostor pro kropení a ve vedru , které v Netolicích panovalo nikdo neprotestoval.Prašnost byla držena na uzdě a závod probíhal bez sebemenších zádrhelů. Netoličtí pořadatelé se opět vytáhli. Díky.

Kompletní výsledky jsou na webu AMK Zalány.Rozsáhlou fotodokumentaci najdete......zde

DSC 0578 Fotor

Další závod ŠAC 2017 se jel na jedné z nejlepších tratí v republice v Pacově.Účast 221 jezdců nebyla rekordní , ale v době dovolených velice slušná . Počasí bylo po předešlých deštích opravdu letní. Trať perfekně připravená , organizace klapala bez nejmenších zádrhelů. Do soutěže družstev se přihlásilo 18 Týmů. Podle mne velice povedený závod.

Report z Pacova od Filipa Zadražila  pdfreport.SAC.Pacov.2017.pdf

Děkuju: oldrich

SAC Horazdovice 001

Po dlouhé době jsme zavítali opět do Horažďovic a byl to návrat povedený.Perfektně připravená trať , organizace šlapala bez zádrhelů , akorát počasí a pár nepoctivých jezdců nám pokazili dojem ze závodů. Účast 175 jezdců nepatří k těm největším , ale vzhledem k předpovědi počasí , závodům v Dobřanech a končící sezóně můžeme být spokojeni.Do Horažďovic se určitě vrátíme a pokusíme se navázat na dlouholetou tradici kterou tady " Šumavák" a AMA Cup měli.Pořadatelé jsou pro.

Velice obsáhlou fotogalerii od Dědy "T" najdete .....zde

SAC Podluhy 001

Za krásného slunečného počasí se uskutečnil v Podluhách předposlední závod ŠAC 2017 , který se jel jako druhý ročník memoriálu Bohumila Krause.Jeho památku jsme uctili krátkou pietní akcí o polední přestávce.Závod samotný probíhal bez vetších zádrhelů a komplikací.Pořadatelé , vzhledem k časové tísni , zkrátili rozjížďky o jedno kolo . Do časové tísně jsme se dostali díky zdravotní službě , která nám prostě oznámila , že v půl šesté odjede a ať si uděláme jak chceme. V průběhu závodu jsme zjistili , že zkrátit rozjížďky nestačí a proto jsme museli zrušit přestávku mezi rozjížďkami a druhá půlka závodu se odjela bez kropení tratě. Nakonec nám to vyšlo a závod lze hodnotit jako jeden z těch povedených, Účast 215 jezdců velice slušná.