SAC_Jinin_006.jpg

 

motocross final A1

 

motocross final B2

 MI logo CS5

rozmitalptrtrumf

Postel logo 05

logo-mefo

 logo-multiair

 img044-II

 

lipatec

hacogmbh

 olympmost

banerfotonmost

aaahodinky-logo1

 

 

braun logo web

zitajardabuch

Novinky

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky závodů 2018:

SMS Nepomuk Stříbro-Motokros 2018

SMS Střední Čechy -Podluhy-Motokros 2018

Meteorit Cup -D.Heřmanice a konečné výsladky-Motokros 2018

VVL-Asiawing -K.Lípa-Motokros 2018

MMČR-motokros senior-Opatov-Motokros 2018

MMČR-motokros ženy-Opatov-Motokros 2018

ŠAC 2018 -Jinín a konečné výsledky- Motokros 2018

Veterán Klasik - Stříbro a konečné- Motokros 2018

MMČR side -Březová-Motokros 2018

MMČR quad-Březová-Motokros 2018

Sedlčansko-Slapský pohár-Sedlčany a konečné výsledky-Motokros 2018

MMČR - motokros junior -Jinín- Motokros 2018

SMS-JČ -Kluky a konec -Motokros 2018

Západočeský pohár-konečné výsledky- Motokros 2018

 

 

 

 

Přehled závodů 2018:pdfTerminy 14.09.2018.pdf

Vložil:oldrich

free hit counters

 

 

 

 

 

 

 

  


 

SAC Netol 001

K prvnímu závodu sezóny 2017 jsme se sjeli na krásnou přírodní trať do Netolic.Přijelo nás celkem 236 tedy méně než loni , ale účast velice pěkná.Druhý den se jel Motul a Veterán klasik v Kramolíně , takže dost jezdců šetřilo síly tam.Tradičně menší byla účast u třídy 65ccm , pouze sedm jezdců.Kategorii vyhrál Kučeřík Dominik.O něco lepší byla účast v 85ccm (17) třídu vyhrál Pantoflíček Ondřej . AMA 250, před sezonou tolik diskutovaná třída se odjela v naprosté pohodě.Drtivý nástup dvoutaktů se nekonal.První dvoutak byl na desátém místě a to byl Ebert Jan na 125 2T.První 250 2T byla jedenáctá.(Jirka Šuk).Třídu vyhrál Klimeš David a 125 2T již zmiňovaný Ebert Jan. AMA 450 , třídu vyhrál  Šrom Viktor. Třída ČZ tradičně dobrá účast.Kategorii do 49 vyhrál Dvořák Jaroslav , 50+ Kolesa Ivan , 65+ Cmunt Václav . Veteráni 40+ , tradičně vysoká účast a vysoká sportovní úroveń.Třídu vyhrál Buchta Michal. Veterán 50+ to samé jako u mladších kolegů, krásný závod.Třídu vyhrál Heřman Milan. Třídy MX2 a Open , vyvrcholení závodu. Třídu MX2 vyhrál Plch Rudolf a třídu Open Dvořák Martin.Ruda Plch byl bezkonkurenčně nejrychlejším jezdcem závodu. Fotogalerie od DědyT....zde

Z mého pohledu povedený závod.Děkuju pořadatelů,časomíře a všem zúčastněným jezdcům i divákům za hladký průběh závodu.

Vložil: oldrich     

SAC Kluky 001

K druhému závodu seriálu se do Kloucké hořice sjelo 226 jezdců a odjeli jsme povedený závod.Za chladného a větrného počasí se sešla i početná divácka kulisa a ten kdo přišel určitě nelitoval.Závod měl velice dobrou sportovní úroveň,trať byla perfektně připravena ,organizace šlapala bez zádrhelů a zbytečných prostojů.Kompletní výsledky najdete u nás na Motokros 2017 a obsáhlou fotogalerii od DědyT.........zde

Velký dík patří všem pořadatelům , kteří se na závodě podíleli svou prací.

Vložil: oldrich     

SAC Zalany 001

Po dlouhých čtyřech letech mohl pořadatel AMK Zalány uspořádat motokros na celé trati tedy i na louce.Ne všechno klaplo na sto procent , ale závod se dá označit jako jeden  z těch lepších.Největší překážkou pro 140 jezdců a zhruba dvě stovky diváků bylo nesnesitelné vedro.Počasí lákalo k vodě a ne na motokros.Ti co přišli určitě nelitovali , bylo na co koukat. Obsáhlou fotogalerii od dedyt najdete....... zde. Kompletní výsledky na našem webu na obvyklém místě.

Vložil: oldrich  

SAC Belcice  001

Čtvrtý závod seriálu se jel v Bělčicí za výborné účasti 189 jezdců.Pořadatele tentokrát nelze pochválit.Po tříletém slibování,že trať rozšíří a docela i prodlouží se tentokrát na úpravu  vykašlal  a v dolní části kolem rybníka to nebyla trať , ale úzká lesní cesta plná kamení , koryt po deštích a kolejí z předešlých závodů. Škoda.

Bohatou fotogaleri od dědy"T" najdete...........zde

Kompletní výsledky na webových stránkách AMK Zalány

SAC Netolice II 001

V pravém letním počasí(31°C) se do Netolic sjelo 209 jezdců.Ráno v půl sedmé to vypadalo na katastrofu , poloprázdné depo. Všude v okolí lijáky a průtrže mračen v Netolicích ani kapka..Jezdci se určitě informovali a během jedné hodiny se depo zaplnilo.Pořadatelé prozíravě zkrátili rozjížďky o jedno kolo , čímž získali prostor pro kropení a ve vedru , které v Netolicích panovalo nikdo neprotestoval.Prašnost byla držena na uzdě a závod probíhal bez sebemenších zádrhelů. Netoličtí pořadatelé se opět vytáhli. Díky.

Kompletní výsledky jsou na webu AMK Zalány.Rozsáhlou fotodokumentaci najdete......zde

Vložil: oldrich

Vložil: oldrich    

DSC 0578 Fotor

Další závod ŠAC 2017 se jel na jedné z nejlepších tratí v republice v Pacově.Účast 221 jezdců nebyla rekordní , ale v době dovolených velice slušná . Počasí bylo po předešlých deštích opravdu letní. Trať perfekně připravená , organizace klapala bez nejmenších zádrhelů. Do soutěže družstev se přihlásilo 18 Týmů. Podle mne velice povedený závod.

Report z Pacova od Filipa Zadražila  pdfreport.SAC.Pacov.2017.pdf

Děkuju: oldrich  

SAC Horazdovice 001

Po dlouhé době jsme zavítali opět do Horažďovic a byl to návrat povedený.Perfektně připravená trať , organizace šlapala bez zádrhelů , akorát počasí a pár nepoctivých jezdců nám pokazili dojem ze závodů. Účast 175 jezdců nepatří k těm největším , ale vzhledem k předpovědi počasí , závodům v Dobřanech a končící sezóně můžeme být spokojeni.Do Horažďovic se určitě vrátíme a pokusíme se navázat na dlouholetou tradici kterou tady " Šumavák" a AMA Cup měli.Pořadatelé jsou pro.

Velice obsáhlou fotogalerii od Dědy "T" najdete .....zde

SAC Podluhy 001

Za krásného slunečného počasí se uskutečnil v Podluhách předposlední závod ŠAC 2017 , který se jel jako druhý ročník memoriálu Bohumila Krause.Jeho památku jsme uctili krátkou pietní akcí o polední přestávce.Závod samotný probíhal bez vetších zádrhelů a komplikací.Pořadatelé , vzhledem k časové tísni , zkrátili rozjížďky o jedno kolo . Do časové tísně jsme se dostali díky zdravotní službě , která nám prostě oznámila , že v půl šesté odjede a ať si uděláme jak chceme. V průběhu závodu jsme zjistili , že zkrátit rozjížďky nestačí a proto jsme museli zrušit přestávku mezi rozjížďkami a druhá půlka závodu se odjela bez kropení tratě. Nakonec nám to vyšlo a závod lze hodnotit jako jeden z těch povedených, Účast 215 jezdců velice slušná.

Obsáhlou fotogalerii z Podluh od Dédy "T" najdeta .............zde

Vložil: oldrich                                                                                                                                                              

template-joomspirit