Sedlčansko-Slapský pohár-SlapyII-Motokros 2018

Západočeský pohár-konečné výsledky- Motokros 2018

Přehled závodů 2018:pdfTerminy 14.09.2018.pdf

Vložil:oldrich

free hit counters

untitled Michal

Jméno:Přibyl Michal  st.č.55  Motorka:Yamaha 250 4T   Kategorie: Veterán   Bydliště:Příbram

Sezona 2013

1 MMČR v motokrosu  Startoval: Kaplice, Pacov,Kramolín  Získal: 0 bodů        Nebyl klasifikován

2 AMA Cup                Startoval: Netolice,Horažďovice       Získal: 134 bodů   Celkové hodnocení: 17 místo

3 Sedlčansko-slapský Startoval: Sedlčany                        Získal: 15 bodů     Celkové hodnocení: 28 místo

4 SMS Kaplice           Startoval: Kluky,Netolice                 Získal: 28bodů      Celkové hodnocení: 27 místo

5 Vizinger                  Startoval: Merklín 2x                       Získal: 47 bodů     Celkové hodnocení: 21 místo

6 Šumavský pohár      Startoval: Netolice,Habeš                Získal: 133 bodů    Celkové hodnocení: 17 místo

IMG pba pacov

Sezóna 2014

1.Šumavský pohár         Startoval: kompletní seriál          Získal: 368 bodů      Celkové hodnocení: 4.místo

2.Vizinger                      Startoval: 1 závod                     Získal: 22 bodů        Celkové hodnocení: 35 místo

3.SMS Kaplice               Startoval: 3 závody                   Získal: 128 bodů       Celkové hodnocení: 27 místo

4.Sedlčansko-Slapský    Startoval:1 závod                      Získal: 28 bodů        Celkové hodnocení: 20 místo

5.AVZO Merklín              Startoval: 1 závod                     Získal: 26 bodů        Celkové hodnocení: 21 místo

6. Buell Cup                   Startoval: 3 závody                   Získal: 20 bodů        Celkové hodnocení: 30 místo

7. AMA Cup                    Startoval: 4 závody                   Získal: 247 bodů       Celkové hodnocení: 10 místo

AmaSU prba

Sezóna 2015

1.Šumavský pohár        Startoval: Absolvoval čtyři závody          Získal:  235 bodů          Celkové hodnocení: 8. místo

2.SMS Praha             Startoval: Absolvoval jeden závod       Získal:  23 bodů         Celkové hodnocení: 27. místo

3.SMS Jižní Čechy        Startoval: Absolvoval tři závody             Získal: 48 bodů             Celkové hodnocení: 13 místo

4.Sedl-Slapský pohár  Startoval: Absolvoval dva závody           Získal:43 bodů              Celkové hodnocení:15 místo

5.Motul Cup                  Startoval: Absolvoval jede závod        Získal: 18 bodů           Celkové hodnocení: 41. místo

6.AMA Cup                  Startoval: Absolvoval celý seriál            Získal:391 bodů            Celkové hodnocení: 5 místo

7. Setkání mistrů světa Sedlčany      Kategorie Veterán 40+       Získal: 26 bodů                     Celkové hodnocení: 8 místo

KP Nihos 16 052-priba

SEZÓNA  2016

ŠumavskýAmatérCup   Startoval: 9.závodů      Získal:  562 bodů        Celkové hodnocení:1.místo

ŠAC Hobby MX2            Startoval:6 závodů        Získal: 121 bodů         Celkové hodnocení: 33 místo

Sedlčansko Slapský pohár     Startoval:3 závody    Získal: 66 bodů   Celkové hodnocení: 11 místo

Jihočeský krajský přebor    Startoval:4 závody   Získal: 59 bodů        Celkové hodnocení:12.místo

SAC Belcice  166-priba

SEZÓNA 2017

ŠumavskýAmatérCup       Startoval: 8 závodů     Získal: 505 bodů          Celkové hodnocení: 4. místo

Motul Cup ( Vet40)             Startoval: 3 závody      Získal:60 bodů             Celkové hodnocení:13 místo

Sedl-Slap pohár ( Vet 40)  Startoval: 4 závody      Získal: 121 bodů          Celkové hodnocení: 7 místo

J.K.přebor (Vet40)             Startoval: 2 závody      Získal: 21 bodů             Celkové hodnocení: 39.místo

SMS Praha (Vet40)            Startoval: 1 závod        Získal: 22 bodů             Celkové hodnocení: 27.místo

Západočeský pohár (Vet40)  Startoval: 1 závod    Získal: 20bodů             Celkové hodnocení: 20.místo